Gina Carano wie, jak się zabrać do walki

„Będzie naprawdę ciężko, nie będę kłamać. Ale postaram się, żeby było najłatwiej jak się da. Pięć rund będzie trudne. To 16 minut więcej, niż jestem przyzwyczajona. Wydaje mi się, to zmienia twoje podejście. Na początku się zastanawiałam 'na co sie zgodziliśmy’? Ale teraz podoba mi się to i myślę, że to przygotowanie na więcej rund pomoże mi na dłuższą metę. Szybki knockout albo poddanie będą mile widziane. Myślę, że to nie będzie walka w dystansie. Cyborg ujęła to najlepiej – zwycięzy ta, która popełni najmniej błędów albo ta, która pierwsza złapie drugą. Jej mięśnie mogą wyglądać na większe, ale ja jestem silna. Wiem, że teraz się dużo uśmiecham i żartuję, ale kiedy przyjdzie czas na walkę, będę już poważna i będę wiedziała, jak się do tego zabrać.”
– mega-gwiazda kobiecego MMA i ostatni nabytek Strikeforce, Gina Carano nie walczyła od czasu trzyrundowego złojenia Kelly Kobold w październiku 2008, wygrywając jednogłośną decyzją i ustalając swój świetny rekord 7 zwycięstw i żadnej porażki. Czy da sobie radę z Cyborg? Czy Brazylijka zostanie rozbita przez muay thai Carano? Jakie są Wasze przewidywania?

12 thoughts on “Gina Carano wie, jak się zabrać do walki

 1. Cyborg zleje Gine i to strasznie.
  I wydaje mi sie, że ta walka to błąd Strikeforce. No bo co się stanie po tej walce? Przecież one nie mają żadnej konkurencji, za kilka miechów będą mogli zrobić rewanż i tyle. Żadnych nowych twarzy.

 2. Nie ma żadnej konkurencji? Śmieszny jesteś! O Marloes Coennen słyszałeś? O Erin Toughill? która pewnie zlała by i Gine i Criss.
  Nie ma to jak się wypowiadać nie mając o tym pojęcia;D
  I czym się sugerujesz grimper że to niby Cyborg tak strasznie zleje Gine?:D wyglądem,highlightem czy sierpami ala Manhoef?:D

 3. wg Wikipedii między dziewczynami jest ok 20 funtów róznicy wagi. To jakieś 3 kategorie wagowe. Cyborg jest cięższa np. od BJ Penna. To będzie wielkie lanie Giny. Niestety.

  A kobiece MMA nie ma zawodniczek. 2 przez ciebie wymienione powinny walczyć w innej kategorii wagowej. A żeby biznes się kręcił musisz zawodnika wystawiać jakieś 3 x do roku. Tak więc potrzeba ok 20 uznanych zawodniczek plus drugie tyle mogących zasilić organizację. A tego nie ma. Z kim ostatnio walczyła Cyborg? Z jakąś Japonką o wiele od niej lżejszą. Bo nie ma odpowiednich przeciwniczek.

 4. Chłopie ta waga Criss wypisana na wikipedii to waga w jakiej chodzi na codzień poza okresem przygotowawczym! Gina waży wówczas ok.170 funtów!

  Kobiece mma ma zawodniczki, tylko po prostu na chwilę obecną mma kobiet jest bardziej undergroundowe (jeżeli chodzi o usa bo w japonii jest inaczej)
  Coennen i Toughill to fighterki z wagi 145 funtów!

  „A żeby biznes się kręcił musisz zawodnika wystawiać jakieś 3 x do roku. Tak więc potrzeba ok 20 uznanych zawodniczek plus drugie tyle mogących zasilić organizację. A tego nie ma.”

  Się zagalopowałeś:D wiadomym jest że kobiece mma to nie będzie coś takiego jak ufc! Tak samo jak kobiecy boks nigdy nie dorówna męskiemu. Proste nie?

  Co do walki Cyborg-Akano to Elite nie chciało żeby Criss przegrała dlatego dali jej lżejszą japoneczke do obicia by potem doszło do mega oczekiwanej walki Carano-Cyborg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *