Chris Lytle wycofuje się z walki na UFC Fight Night 19

Chris Lytle został zmuszony do wycofania się z walki z Carlosem Conditem na UFC Fight Night 19, która odbędzie się 16 września, po tym jak doznał ciężkiej kontuzji kolana.

„Lights Out” wypadł dobrze wygrywając jednogłośną decyzją z Kevinem Burnsem na The Ultimate Fighter (TUF) Season 9 finale w czerwcu. Przewiduje się, że wróci do walk nie wcześniej niż w 2010 – co z kolei oznacza, że pierwszy raz w karierze Lytle stoczy mniej niż 3 walki w ciągu roku.

UFC szuka aktualnie przeciwnika dla Condit’a, który będzie walczył dopiero po raz drugi w Octagonie po swojej przegranej niejednogłośną decyzją z Martinem Kampmannem na UFC Fight Night 18 w kwietniu.

UFC Fight Night 19 będzie niejako wprowadzneniem do nadchodzącego dzięsiątego sezonu TUF, w którym wystąpi Kevin “Kimbo Slice” Ferguson oraz 15 innych świetnych zawodników wagi ciężkiej, walczących o sześciocyfrowy kontrakt.

Walką wieczoru będzie starcie zwycięzcy TUF 5, Nate’a Diaza (który dostanie szansę przerwania serii 2 porażek z rzędu) z Melvinem „The Young Assassin” Guillardem. W wadze lekkiej spotkają się Roger “El Matador” Huerta i Gray “The Bully” Maynard.

One thought on “Chris Lytle wycofuje się z walki na UFC Fight Night 19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *