Germaine de Randamie – po sobotniej walce nikt już nigdy o mnie nie zapomni

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

W tę sobotę na gali UFC 208 Germaine de Randamie stanie do walki o dużą stawkę jaką będzie tytuł mistrzyni wagi piórkowej, a jej rywalką będzie Holly Holm.

Holenderka Germaine de Randamie nie jest tak znana jak byłą mistrzyni wagi koguciej Holly Holm, ale to może się wkrótce zmienić. Sama zawodniczka twierdzi, że posiada odpowiednie kompetencje i możliwości, by pokonać swoją przyszłą rywalkę.

— Wiele osób nie wie o moim doświadczeniu w kickboxingu. Walczyłam z najlepszymi, z samym topem i najlepszymi zawodniczkami na świecie w trzech kategoriach wagowych. Walczyłam nawet z mężczyzną cięższym o 18 kg i znokautowałam go.

de Randamie ma za sobą cztery walki w UFC z czego trzy wygrane. W ostatnich dwóch pojedynkach pokonała przez TKO Annę Elmose i Larissę Pacheco. W debiucie pokonała Julie Kedzie, a jedyną porażkę zanotowała w konfrontacji z aktualną mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes.

— Jeśli mówimy o kompetencjach, to uważam, że jestem w miejscu w którym chciałam być. Po sobotniej walce nikt już nigdy o mnie nie zapomni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *