Gegard Mousasi liczy na zestawienie z Chrisem Weidmanem, ale jest otwarty na walkę z każdym z TOP15

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Dreamcatcher czeka na zakontraktowanie kolejnego pojedynku.

Gegard Mousasi (41-6-2, 8-3 w UFC< #5 w rankingu UFC) ma za sobą bardzo udany rok z czterema zwycięstwa. Dzięki temu 31-latek znalazł się na 5 miejscu rankingu wagi średniej a teraz nie może się doczekać zakontraktowania kolejnego pojedynku, chciałby walczyć z Chrisem Weidmanem (13-2, 9-2 w UFC, #4 w rankingu UFC) lub Robertem Whittakerem (17-4, 8-2 w UFC, #6 w rankingu UFC), ale obaj Ci zawodnicy mają obecnie przerwę od walk.

Czekam na walkę. Kontraktują walki, ale nie dają mi walk, które chcę. Mówiłem, że jestem otwarty na walkę z każdym z TOP15, ale nie wiem. Jeden jest na wakacjach, jeden mówił, że jest kontuzjowany, ale cały czas trenuje. Anderson Silva nie chciał walczyć ze mną, ponieważ nie mam nazwiska, ale będzie walczył z Derekiem Brunsonem. Nie wiem, to jest dziwne.

Wiem, że nikt się nie boi, ale myślę, że Anderson liczył na lepsze zestawienie. Myślę, że Derek Brunson jest dla niego lepszym zestawieniem, ponieważ jego stójka jest niechlujna. Z całym szacunkiem dla Dereka Brunsona, on jest dobrym zawodnikiem, ale jego stójka jest straszna.

Oni oferowali kilka razy walkę z Chrisem Weidmanem, ale on mówił, że jest na wakacjach. Mam nadzieję, że wróci w tym tygodniu i zaakceptuje walkę, ponieważ oferowano mu ją kilka razy. Nie wiem, ja czekam. Whittaker, to walka, której chcę, ale on mówił, że chce wziąć 6 miesięcy wolnego. Ci goście nie chcą walczyć lub ja nie wiem co oni robią.

W wywiadzie Mousasi zaznaczył też, że cały czas jest w treningu, ale nie pilnuje diety przez co przytył do prawie 100 kilogramów.

2 thoughts on “Gegard Mousasi liczy na zestawienie z Chrisem Weidmanem, ale jest otwarty na walkę z każdym z TOP15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.