Gegard Mousasi chce boksować!

„Podpisałem kontrakt na trzy walki ze Strikeforce, a potem chcę boksować. Mam nadzieje, że to będzie część bokserskiej serii w Showtime”

Jeszcze zanim Gegard zacznie planować walki bokserskie ma do wypełnienia kilka walka w mieszanych sztukach walki. Pierwsza z nich odbędzie się o pas Strikeforce wagi półciężkiej. 15 sierpnia na gali Strikeforce: Gina vs Cyborg wszechstronny Mousasi będzie podejmował Renato „Babalu” Sobrala.

Mousasi również jest związany kontraktem z DREAM. 6 października, w półfinale turnieju DREAM „Super Hulk” będzie walczył z Rameau’em Thierry’m Sokoudjou’em, który walczył w największych organizacjach na świecie – PRIDE, UFC czy Affliction.

6 thoughts on “Gegard Mousasi chce boksować!

  1. Niech już siedzi w mma i da spokój skokom w bok. Jeśli uda mu się wygrać wszystkie walki na w których jest już zobowiązany walczyć to na pewno umocni swoją pozycję w mma, więc zamiast bawic się w boks niech podpisze jak najszybciej kontrakt z ufc.

  2. Po walce z Musashim pewnie doszedł do wniosku że jest mega bokserem 😀 jeszcze niedawno wspominał że chce zawojować ciężką wage mma a teraz do boksu się wybiera? strasznie niezdecydowany jest ormianin heh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *