Gala UFC 249 została odwołana!

Kolejny event największej organizacji MMA na świecie nie odbędzie się.

Dana White poinformował, że gala UFC 249, która miała obyć się 18 kwietnia, nie odbędzie się. Prezydent UFC przyznał, że powodem decyzji o odwołaniu eventu były rozmowy z najwyższym szczeblem władz telewizji ESPN, z którą organizacja jest związana umową. W tej sprawie z Whitem rozmawiali także pracownicy Disneya, NY Times poinformował, że naciski z tej strony mogły być spowodowane przez władze stanowe.

W swojej wypowiedzi Dana zapewnił też, że wszyscy zawodnicy otrzymają odpowiednie rekompensaty finansowe a zakontraktowane wcześniej walki dojdą do skutku gdy sytuacja na świecie wróci do normy.

Prezydent UFC potwierdził też prawdziwość informacji na temat Fight Island i dodał, że lokalizacja ta jest już w budowie.

Gala UFC 249 miała odbyć się w Tachi Palace Casino Resort w Leemore, w stanie Kalifornia. W walce wieczoru Tony Ferguson miał podjąć Justina Gaethje, który zastąpił Khabiba Nurmagomedova.

One thought on “Gala UFC 249 została odwołana!

  1. Coś mi się wydaje że gale organizacji mma ufc nieprędko będą organizowane sytuacja z epidemią w stanach zjednoczonych nieciekawa tak że czarno to widzę plany B na inne walki też chyba pod znakiem zapytania. Pozostaje mi tylko życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH wszystkim i zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *