Gala FEN 32 z udziałem Mateusza Rębeckiego, Szymona Bajora oraz walką Wojciecha Janusza z Marcinem Łazarzem

Organizacja FEN zapowiedziała swoją kolejną galę FEN 32, która odbędzie się 6 lutego 2021 roku. W pojedynku wieczoru zobaczymy Mateusza Rębeckiego.

Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) jest niepokonany od dziewięciu pojedynków w tym siedmiu w FEN. W ostatniej walce na gali FEN 28 pokonał przez TKO Fabiano Silvę. Oprócz niepokonanego w FEN „Chińczyka”, na gali zobaczymy również Szymona Bajora (21-9, 9 KO, 9 SUB), który w swojej ostatniej walce na gali FEN 30 pokonał przez TKO po interwencji lekarza Tasillo Lahra. Rzeszowianin wciąż ma nadzieję na zdobycie tytułu mistrza wagi ciężkiej.

Pierwszym zestawieniem na gali FEN 32 jest pojedynek między Wojciechem Januszem (10-5, 3 KO, 4 SUB) a Marcinem Łazarzem (12-7, 2 KO, 4 SUB). Janusz ma za sobą dwie wygrane walki. W pierwszej pokonał przez decyzję Piotra Kalenika na gali EFM 3, a w drugiej poddał duszeniem d’Arce Michała Gutowskiego na gali FEN 30. Z kolei Łazarz wróci do klatki FEN po nieudanym debiucie na gali FEN 29 na której zmierzył się z Adamem Kowalskim w walce o pas wagi półciężkiej. Niestety pojedynek zakończył się jako nierozstrzygnięty po uderzeniu palcem w oko przez Łazarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *