Frank Mir chce walki z Andersonem Silvą w catchweight

(fot. Marry Ann Owen)

„Chciałbym zawalczyć z Andersonem Silvą. Mógłbym się nawet zgodzić na catchweight w limicie 235lbs żeby przekonać jego menadżera i komisję do tej walki.” – powiedział Mir dla Fighters Only Magazine.

Skok dominującego w wadze średniej Andersona dwie kategorie w górę wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. O ile tylko Vitor Belfort nie wyleczy barku w przeciągu kilku najbliższych miesięcy, kolejnych walk Silvy będziemy zapewne upatrywać w cięższych dywizjach.

5 thoughts on “Frank Mir chce walki z Andersonem Silvą w catchweight

  1. Znowu chce wrocic na szczyt.. Niestety mysle ze i przez Andersona by polegl.. Jego wyzszosc fizyczna byla by w tym przypadku bez wiekszego znaczenia. Musi sie poprawic technicznie, potrenowac obalenia jak i obrone przed nimi, szybkosc i zlapac takiej agresji.. W starciach z brockiem i shanem bylo widac wyraznie.. taki zaskakujacy spokoj, graniczacy z obojetnoscia… Musi sie ogarnac i poprawic a nie szukac co nowego sposobu na ominiecie drogi ktora niewatpliwie ma do przebycia. o!

  2. Mimo wszystko ewentualna walka Franka z Silva byla by bardzo ciekawa:p Nie sadze zeby Anderson zachowywal sie w walce z Mirem tak samo jak z Demianem. Z drugiej strony Mir nie da sie tak latwo obic jak Forrest:p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *