Francis Ngannou odniósł się do krytyki Jona Jonesa pod adresem Israela Adesanyi: „Niektórzy ludzie mówią, a niektórzy działają”

Mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou stanął w obronie mistrza wagi średniej Israela Adesanyi po krytyce jego występu na UFC 276 ze strony Jona Jonesa.

Adesanya postawił swoje mistrzostwo wagi średniej UFC na szali w walce przeciwko Jaredowi Cannonierowi w głównym pojedynku gali UFC 276 w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Po walce Jon Jones wyśmiał Adesanyę za nawiązanie do animacji Disneya, Kraina Lodu, podczas wyzywania Alexa Pereiry do kolejnej walki w obronie tytułu.

Ngannou przeczytał komentarze Jonesa i odpowiedział następująco:

„Odkąd Jones siedzi i wygaduje bzdury, Izzy obronił swój tytuł co najmniej 5 razy. Dobra robota MISTRZU. Niektórzy ludzie mówią, a niektórzy działają”.

„The Predator” wraca do zdrowia po operacji kolana. W zeszłym miesiącu powiedział w rozmowie z TMZ Sports, że planuje powrót albo w grudniu albo na początku 2023 roku.

Prezydent UFC Dana White powiedział Jimowi Rome, że następny przeciwnik Jona Jonesa zależy od tego kiedy Francis Ngannou będzie gotowy do powrotu. Jeśli Ngannou nie będzie gotowy w ramach harmonogramu UFC, to prawdopodobnie następną opcją będzie walka Jon Jones vs. Stipe Miocic.

Jones niedawno wyraził przekonanie, że zwycięstwo nad Miocicem będzie znaczyło więcej niż pokonanie „dość jednowymiarowego” Ngannou.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *