Forrest Griffin: „jestem ustawiony na ten rok”

(foto: news.yahoo.com)

Zwycięzca pierwszego The Ultimate Fighter, weteran i człowiek, który w zasadzie jest odpowiedzialny za rozwój MMA dzięki finałowej walce TUF’a, którą stoczył z Stephanem Bonnarem, Forrest Griffin (18-6) widocznie nie ma już ogromnych ambicji jeśli chodzi o wkraczanie do Oktagonu i walczenie z najlepszymi. Po walce z Richem Franklinem na UFC 126, która zakończyła się decyzją na korzyść Forresta, Griffin oznajmił na konferencji prasowej, iż odpowiada mu walczenie raz w roku.

„Nic mnie nie obchodziło, chciałem po prostu walczyć. Nie robiłem tego od roku i wydawało mi się, że będzie dobrze w końcu to zrobić. Jeśli chcesz być profesjonalnym fighterem w UFC, powinieneś walczyć przynajmniej raz do roku. To był mój cel. W zasadzie jestem ustawiony na ten rok.”

Z powyższej wypowiedzi wynika, iż Griffinowi odpowiada walczenie raz do roku i najprawdopodobniej będzie chciał to kontynuować. Jak wiadomo przed Richem Franklinem, Griffin walczył z Tito Ortizem w listopadzie 2009. Czy takie przerwy dobrze mu będą służyć? Na pewno nie, ale widocznie będzie to dobra opcja na zarobienie dodatkowych pieniędzy w przerwach pomiędzy pisaniem nowych książek.

4 thoughts on “Forrest Griffin: „jestem ustawiony na ten rok”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *