Floyd Mayweather i Logan Paul twarzą w twarz przed pojedynkiem

Reuters/Jasen Vinlove/USA TODAY Sports

Floyd Mayweather i Logan Paul po raz pierwszy stanęli do konfrontacji twarzą w twarz podczas czwartkowej konferencji przed ich walką w ten weekend.

Floyd Mayweather, niepokonany (50-0) były mistrz świata w boksie, i Logan Paul (0-1), gwiazda YouTube, wezmą udział w ośmiorundowym pokazowym pojedynku, który odbędzie się w niedzielę w Hard Rock Stadium w Miami Gardens. Ale zanim skrzyżują rękawice, zrobili rundy treningowe podczas dnia medialnego w Versace Mansion.

Na zakończenie 44-letni Mayweather i 26-letni Paul stanęli twarzą w twarz. To było intensywne i długie spojrzenie w oczy, a atmosfera się zagęściła, gdy Mayweather zrobił krok w kierunku Paula.

Mayweather powróci na ring bokserski w swoim pierwszym występie od czasu walki pokazowej z japońskim fenomenem kickboxingu Tenshinem Nasukawą w grudniu 2018 roku, kiedy to Floyd skończył mistrza wagi piórkowej RIZIN w pierwszej rundzie. Jego ostatnia zawodowa walka odbyła się w 2017 roku, wówczas Mayweather pokonał Conora McGregora przez TKO w 10 rundzie, powiększając swój nieskazitelny rekord do 50-0.

Paul zadebiutował w boksie w 2018 roku, kiedy zmierzył się z innym YouTuberem, KSI, w amatorskiej walce, która zakończyła się większościowym remisem. W rewanżu, w którym obaj zadebiutowali w boksie zawodowym, KSI wygrał kontrowersyjną, niejednogłośną decyzją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *