Finałowe walki TUF 30 odbędą się podczas UFC on ESPN 40

Zwycięzców 30 edycji show poznamy już na początku sierpnia.

Ostatni emitowany epizod show The Ultimate Fighter 30 dostarczył nam odpowiedzi w postaci nazwisk dwójki kolejnych finalistów. W finale w wadze ciężkiej Zac Pauga (5-0) podejmie Mohammeda Usmana (7-2), z kolei w wadze muszej kobiet Brogan Walker (7-2) zmierzy się z Julianą Miller (2-1).

Jak poinformował portal MMAjunkie.com, oba te pojedynki odbędą się na gali UFC on ESPN 40, która odbędzie się 6 sierpnia w Las Vegas.

Pauga dotychczas rywalizował w limicie dywizji półciężkiej, w której zanotował pięć zawodowych zwycięstw walcząc na galach LFA i Cage Warriors. W ostatniej walce Zac pokonał weterana UFC, Markusa Pereza.

Usman w ostatnim występie rywalizował na trzeciej gali PFL w 2021r. Brat mistrza wagi półśredniej przegrał wówczas starcie z Brandonem Saylesem.

Walker ma na koncie pięć występów na galach Invicta FC, w tej organizacji Brogan zanotowała trzy zwycięstwa i dwie porażki.

Miller w zawodowej karierze stoczyła tylko 3 walki MMA jednak posiada na koncie sporo grapplerskich pojedynków, Juliana rywalizowała m.in. Tarą LaRosą i Nikki Sulivan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *