Final Fight: Cro Cop vs Sefo wyniki walk

Wczoraj w Zagrzebiu odbyła się gala Final Fight: Cro Cop vs Ray Sefo. Mimo, że nazwa gali wskazuje na ostatnią walkę Mirko Filipovica, tak się jednak nie stanie a był to jedynie czystko marketingowy chwyt. Udało się, ponieważ na Arena Zagreb przybyło mnóstwo fanów, którzy chcieli obejrzeć swojego rodaka. Dla fanów Mirko było to o tyle ważne wydarzenie ponieważ Chorwat stoczył pojedynek w swoim kraju po raz pierwszy od 11 lat.

W rozwinięciu krótki przebieg walki oraz wyniki

Pierwsza runda nie była w najlepszym wykonaniu, co nie jest zaskakujące, zważywszy na to, że obaj zawodnicy mają swoje najlepsze lata poza sobą. Kilka ciosów Mirko trafiło w głowę Sefo, lecz ten odpowiadał silniejszymi ciosami. Mirko starał się walczyć w krótkim dystansie zadając podbródkowe oraz kilka mocniejszych ciosów. W trzeciej rundzie sędzia miał sporo pracy przy rozrywaniu klinczu. Ostatecznie po mało spektakularnej walce decyzją sędziów pojedynek wygrał Filipovic.

Przed walką wieczoru, Daniel Ghita zmierzył się z Sergeiem Laschenko. Kopnięcia Ghity na nogi i korpus były tak silne, że pozostawiły po sobie czerwone sińce. Przed końcem trzeciej rundy Daniel Ghita zaprezentował potężny head kick, który powalił Laschenko. Wydawało się, że Sergei będzie w stanie kontynuować walkę, ale sędzia główny postanowił ostatecznie przerwać walkę. Laschenko miał swoje dobre momenty w walce, ale nie mógł znaleźć odpowiedzi na potężne kopnięcia Ghity i z pewnością ponownie trafiłby na deski gdyby walka była dalej kontynuowana.

Mirko Cro Cop pok. Ray’a Sefo przez jednogłośną decyzję
Daniel Ghita pok. Sergeia Laschenko przez TKO (walka przerwana przez sędziego)
Igor Jurkovic pok. Freddy’ego Kemayo przez większościową decyzję
Mladen Brestovac pok. Mourada Bouzidi przez TKO (kontuzja)
Mladen Kujundzic pok, Marin’a Dosen’a przez jednogłośną decyzję
Agron Preteni pok. Guy’a Pacome Assi przez większościową decyzję
Michael Duut pok. Stefana Jelica przez jednogłośną decyzję
Sahak Parparyan pok. Toni Milanovica przez jednogłośną decyzję
Miran Fabjan pok. Ivana Posaveca przez jednogłośną decyzję

12 thoughts on “Final Fight: Cro Cop vs Sefo wyniki walk

  1. Ty za to dzieciaku dales sobie nick Cro cop i myslisz ze znawca jestes a zaloze sie ze gowno sie znasz.Co do walki to Mirko moglby jeszcze powalczyc jak by zrzucil troche wagi nadal jest dobry technicznie i to bardzo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *