Fighters Arena Łódź – ruszyła sprzedaż biletów.

Miejsca na trybunach zaczynają się już od 25 zł, a na płycie od 95zł. Organizatorzy przewidzieli także bardzo ograniczoną pulę biletów VIP – umiejscowienie przy samym ringu, z cateringiem i After Party – w cenie 2.000 zł (dostępne w sprzedaży niebawem).


Bilety

Miejsca na trybunach: 25, 35, 40, 50, 60, 80 zł
Miejsca na płycie: 95, 120, 200, *2000 zł – dostępne wkrótce.
*sektor VIP przy ringu + After Party

Bilety można zakupić przez internet TUTAJ albo bezpośrednio w 470 punktach sprzedaży eventim, których lista znajduje się TUTAJ.

Tutaj jeszcze informacja prasowa. Może niezbyt istotna, ale umieszczam jako ciekawostkę.

Informacja o walce Pawła Nastuli poszła w świat

Informacja o walce Pawła Nastuli w MMA obiegła świat. Dotarła nie tylko do kibiców i pasjonatów sportów walki, ale także do celebrytów. Jednym z zainteresowanych, aby przyjechać i kibicować Pawłowi na żywo,  jest Max Ryan – amerykański aktor angielsko-irlandzkiego pochodzenia (z dalekimi korzeniami z Polski), który w czasach młodości, jako niesforny uczeń, uprawiał wiele dyscyplin sportowych, w tym sztuki walki. Obecnie znany jest głównie z filmów akcji (Death Race: Wyścig śmierci, The Foreigner, Unstoppable), a także z drugiej serii kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”. Polscy widzowie mogą kojarzyć go z filmu Jarosława Żamojdy „Skorumpowani” (jako Siergiej, 2008 r.).

One thought on “Fighters Arena Łódź – ruszyła sprzedaż biletów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *