Fighters Arena Łódź na wadze

Autor zdjęć: B-REAL
Pomoc techniczna: Yoshi 😉

Galeria zdjęć z wczorajszego ważenia zawodników przed galą Fighters Arena Łódź.

Paweł Nastula ważył aż 107kg, a jego przeciwnik Yusuke Masuda 97,7kg. Nasza zawodniczka MMA – Magdalena Jarecka ważyła 71kg. Niestety na wczorajszym wydarzeniu zabrakło jej rywalki Arune Lauzeckaite. Styl bazowy zawodniczki z Litwy to kick boxing, więc Magda zapowiadała, że swoich sił będzie próbować w parterze. Oprócz wyżej wymienionych pojedynków zobaczymy walki pomiędzy zawodnikami z Polski i Węgier.

W środku filmik z ważenia.Start gali o 19:00

Odnośnie wywiadu z Magdaleną Jarecką.

Udało mi się wymienić kilka słów z Magdą. Niestety nie ma zbytnio czasu dla siebie, a tym bardziej, żeby zajrzeć do komputera i odpowiedzieć na Wasze pytania. Mam nadzieję, że Magda znajdzie trochę czasu, aby po gali odpowiedzieć chociaż na część pytań.

Na pytania czy będzie transmisja w TV. Niestety nie, ale na szczęście będzie retransmisja 😉

„Będzie to jedyna okazja by zobaczyć na żywo to widowisko i biorące w nim udział gwiazdy sportu. Organizatorzy bowiem nie zdecydowali się na bezpośrednią transmisję tego wydarzenia w TV. Retransmisja całej Gali nastąpi w późniejszym terminie w jednej z wiodących stacji sportowych.”

13 thoughts on “Fighters Arena Łódź na wadze

  1. Pojechałem wczoraj luknąć, ale dojechałem tylko na konferencje po wadze. A dziś śmigam na gale:)
    Zobaczymi jak organizacja itp. Ostatnio pojechałem na Beast of the East II w Gdyni i było wypas.

  2. Załóżmy taki scenariusz: Magda wygrywa kilka następnych walk w dobrym stylu i dostaje propozycję od Strikeforce. Jestem ciekawy czy dałaby radę zbić wagę do 66 kg. Jak myślicie?

    Węgrzy dostaną tęgie baty 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *