Fighters Arena 3: Kita vs. Barnett – szczegóły pojedynku

Informacja od organizatora:

Organizator gali MMA Fighters Arena 3, która odbędzie się 29 września w hali MOSiR przy ul. Ks. Skorupki 21 w Łodzi ma zaszczyt zaprosić widzów na polsko – amerykański pojedynek wieczoru, który stoczą, jeden z najlepszych polskich zawodników MMA Michał Kita (12-6) i perspektywiczny fighter ze Stanów Zjednoczonych Chris Barnett (7-1).

Będzie to podtrzymanie tradycji wielkich walk wieczoru, jakie odbyły się na dwóch poprzednich edycjach Fighters Areny, oraz być może najważniejsza walka jesieni w polskim MMA w wadze ciężkiej. Michał Kita nazywany „Masakra” to bezsprzecznie jeden z dwóch najlepszych zawodników wagi ciężkiej naszym kraju. Dodajmy wagi bardzo wysoko klasyfikowanej w europejskim MMA. Rywal z USA to nadzieja amerykańskiego MMA z już naczącymi sukcesami. Będzie to mocna konfrontacja Polska vs USA w prawdziwym, twardym MMA, jakiego na polskiej scenie walk jest nie za wiele.

Michał Kita rozpoczynał karierę za granicą nie prosząc o nic nikogo i swoimi pięściami zdobywając sobie szacunek rywali. Jego twardy i niepokorny charakter znają wszyscy. Michał wygrywał w Rosji, Holandii i Włoszech. Walczył też w amerykańskim Bellatorze. Polak jest głodny zwycięstw. Wygrał dwie walki i to nie z byle jakimi rywalami. Jako pierwszy Polak pokonał mistrza UFC – legendarnego mistrza UFC Ricco Rodrigueza z USA a także bombardiera Valentijna Overeemema z Holandii. Dodajmy, oba starcia wygrał w spektakularnym stylu. Jeśli utrzyma formę, może zmieść przed czasem kolejnego rywala. „Masakra” walczył już na Fighetrs Arenie i choć uległ Konstantinowi Gluhovowi, nikt kto widział dramatyczny bój go nie zapomni.

Chris Barnett to 26 letni, świetnie zapowiadający się zawodnik amerykańskiego MMA. O jego sile przekonał się m.in. aktualny międzynarodowy mistrz największej rosyjskiej organizacji Kenny Garner , który został rozbity w 2010 roku przez nazywanego „Beast Boy”, Barnetta. Jedyna porażka na punkty z finalistą turnieju wagi ciężkiej Bellatora, Erickiem Prindle była więcej niż dyskusyjna. Chris miał wystąpić na ostatniej gali amerykańskiej organizacji, ale wcześniej ujrzymy go w Łodzi.

Michała Kitę czeka ciężka przeprawa, ale jak mówi, nie wybiera sobie rywali, nie przypochlebia się nikomu i gotów jest walczyć z najlepszymi. Nie są to tylko słowa. Jego kariera rozpoczęta na zagranicznych arenach w pełni to potwierdza. Z pewnością polscy fani MMA ujrzą walkę do ostatniej kropli potu. To trzeba zobaczyć!

Już dziś zapraszamy fanów na to świetnie zapowiadające się wydarzenie. Bilety w cenach od 40 do 120 zł są do nabycia na www.kupbilet.pl i w kilkudziesięciu punktach sprzedaży tej sieci w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy na wielkie święto Sztuk Walki i pokaz prawdziwego MMA na zasadach najlepszej organizacji na świecie jaką jest UFC.

6 thoughts on “Fighters Arena 3: Kita vs. Barnett – szczegóły pojedynku

  1. moze mieć z nim problem to 130kg żywej masy.On pokonał mistrza M-1 Global Garnera.Kita ostatnie 2 walki wygrał z nazwiskami i tyle.Rodriguez jest wypalony spójrzcie na jego bilans http://www.sherdog.com/fighter/Ricco-Rodriguez-8, kiedy on ostatnio wygrał z kimś znaczącym?? czy też Valentijn Overeem też spójrzcie http://www.sherdog.com/fighter/Valentijn-Overeem-466, podobna sytuacja ,zwyczaj szybkiego klepania na ciosy.Choć może poddał Tamurę i Sobrala,ale teraz nie jest sztuką go pokonać,jak się go dobrze zaskoczy.A czarny Barnett to nie byle kto,więc powinno sie na niego uważać.Ma z nim szanse,ale bd miał ciężko.Obecny Suave to nie ten co 10 lat temu w walce z Couturem.Gluhov go położył,Lloret,z tym może mieć ciężko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.