Fight24Team Redaktorzy + konkurs

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, postanowiliśmy zorganizować konkurs. Zadanie będzie polegać na tym, aby napisać ciekawy artykuł o tematyce sportów walki.

To Wy wybieracie o czym chcecie napisać – może to być np. relacja z jakiejś gali, zawodów, profil zawodnika lub osobiste przemyślenia na temat sportów walki. Swoje prace piszcie na adres [email protected] . Najlepsze dzieła opublikujemy na łamach Fight24, a jeśli pomysł się spodoba, to być może projekt będzie się pojawiał cyklicznie. Termin zgłaszania prac – 22 grudnia, godzina 15.00. NIECH POMYSŁY BĘDĄ Z WAMI!!!

Nagrodą za najlepszą pracę będzie do wyboru odżywka firmy Iron Horse

Iron Horse – HIGH KICK – 420g

18 thoughts on “Fight24Team Redaktorzy + konkurs

  1. Szkoda że oprócz odżywek nie ma innych nagród do wygrania np.kilku dniowego trening u Piotra Hallmana lub Mameda Chalidowa , Bilty na nastęmpne KSW, Słuchawki z Beats by Dree , rękawice z autografm Mameda , bezpłatny wyjazd na letni lub ziomowy obóż KSW ale pomysł by organizować tego typu konkursy jest dobry.

  2. Fedor Fan94 ale żeś wymyślił…. Bezpłatny wyjazd na obóz i kilkudniowy trening z Hallmanem…. Ja bym poprosił o wyjazd na UFC + zwiedzanie miasta w którym odbędzie się gala, aaa i oczywiście after party po UFC, z otwartym rachunkiem.
    W innym temacie zaproponowałem konkurs z pisaniem artykułu bez nagród, pewnie bym wygrał, jako jedyny uczestnik 😀

  3. Widzisz Morla jacy ludzie dzisiaj pazerni? 😀 Hehe kolega Fedor Fan94 chyba sobie nie zdaje sprawy ile kosztowałoby sprezentowanie wyjazdu na obóz 🙂

    Ciekawy jestem kto już zaczął pisać swoje dzieło/a 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *