Fight Exclusive Night podpisało umowę z Pawłem Kiełkiem!

Pawel Kielek

Dla polskich sympatyków Sztuk Walki mamy kolejną dobrą informację. 19-letni Paweł Kiełek jest kolejnym zawodnikiem MMA, który związał się z organizacją Fight Exclusiv Night i będzie występował na naszej arenie. Zawodnik Arrachiona Olsztyn, z nieprzerwanym pasmem pięciu zwycięstw, być może zadebiutuje już na najbliższej naszej gali Fight Exclusive Night 6 „Showtime” we Wrocławiu, w dniu 6-go marca 2015 w hali „Orbita”.

Podopieczny trenera Pawła Derlacza uchodzi za jeden z największych talentów polskiej sceny Sportów Walki, a jego zwycięstwa na przestrzeni lat 2013 i 2014 w pełni to potwierdziły. Młody zawodnik ze stolicy Warmii i Mazur do tej pory wykuwał swój talent na lokalnych polskich galach, a teraz otrzyma szansę pokazania się szerszej publiczności.

Zdecydowaliśmy się na zawarcie ekskluzywnej umowy z bardzo młodym, ale niezwykle perspektywicznym zawodnikiem. Po doświadczeniach z Tymoteuszem Świątkiem, Piotrem Rogoszem czy Sylwią Juśkiewicz wiemy, że warto zaryzykować i dać szansę młodym, ciężko trenującym sportowcom, którzy będą pracować na rzecz marki FEN.” – stwierdził Paweł Jóźwiak, Prezes organizacji.

Wiemy, że to inwestycja, ale opłacalna naszym zdaniem. Chcemy by najlepsi zawodnicy z polskiego rynku walczyli u nas. Dotyczy to zarówno MMA jak i Kickboxingu. Mamy zbilansowany produkt i szukamy talentów w obu formułach. Mamy najlepszych i doświadczonych jak Paweł Biszczak i młodych jak Sylwia Juśkiewicz, Róża Gumienna, Tymoteusz Świątek czy Piotr Rogosz. Teraz dołącza do nich Paweł Kiełek.” – wtórował wiceprezes organizacji Rafał Sawicki.

Zapraszamy na galę FEN 6 „Showtime” we Wrocławiu w dniu 6-go marca 2015 i Informujemy, iż bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *