Festiwal filmowy – informacja prasowa

Festiwal Filmowy już 26 listopada

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich fanów sportów walki do kina NoveKino Praha na warszawskiej Pradze, gdzie 26 listopada odbędzie jedyny w Polsce Festiwal Filmowy dotyczący sportów walki. Główną atrakcją festiwalu będzie pokaz dokumentu opowiadającego życie i historię Macieja i Michała Skupińskich, znanych zawodników oraz trenerów Muay-Thai, którzy poza ringiem musieli stoczyć walki z chorobami, problemami dnia codziennego oraz nałogami, które okazały się bardzo silnym przeciwnikiem. Oprócz tego fani zobaczą najlepsze walki z gal K-1, Angels of Fire, KSW oraz innych mniejszych organizacji, a także inne dokumenty o znanych wojownikach.

Bracia Skupińscy w Polsce są znani jako zawodnicy sportów walki, którzy występowali na wielu galach w Polsce i na świecie, ale w Warszawie znani są również jako świetni trenerzy, którzy wielokrotnie pomagali swoim uczniom odnaleźć się w życiu oraz w sporcie, jednak ich życie pokazało, że droga czasem jest kręta, a ich historia niestety nie ma happy endu – mówi Grzegorz Sakowicz, organizator i pomysłodawca Festiwalu Filmowego.
Dokument o Skupińskich pokaże zarówno ich trening, ich podejście do życia oraz problemy jakim musieli stawić czoła, z którymi nie raz przegrywali. Dokument ten będzie na pewno dużym przeżyciem dla osób, które trenowały kiedyś pod okiem któregoś z braci, ale też dla tych, którzy na co dzień, podobnie jak Skupińscy realizują swoje pasję, a przy tym borykają się z różnymi problemami.

Kolejnym dokumentem będzie opowieść o Marku Piotrowskim, najlepszym jak dotąd polskim kick-boxerze, którego sylwetki nie trzeba przedstawiać, a który podobnie jak Skupińscy poza ringiem toczył wiele walk z przeciwnościami losu. Marek Piotrowski pojawi się również na festiwalu, a więc widzowie będą mogli obejrzeć pokaz w towarzystwie mistrza.

Oprócz tych i innych dokumentów, na dużym ekranie będzie można zobaczyć najlepsze walki z gal KSW, K-1, Angels of Fire oraz wielu innych polskich gal MMA oraz K-1. Dla fanów sportów walki będzie to niezapomniane przeżycie oraz jedyna szansa na to, aby na kinowym ekranie zobaczyć walki MMA, K-1 oraz dokumenty o sportach walki.
Na listopadowy festiwal przygotowaliśmy jedynie 300 miejsc, wszystkie w cenie 50zł. Liczymy na to, że pełna sala pokaże, że fanów, którzy chcą oglądać sporty walki w Polsce nie brakuje.
Bilety można już zamawiać pisząc na adres [email protected] a niebawem mała pula biletów pojawi się również w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl

One thought on “Festiwal filmowy – informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *