FEN 17 Baltic Storm: media trening i ceremonia ważenia

FEN 17 Fight Week czas zacząć! Już jutro pierwszy event poprzedzający piątkową galę FEN 17 Baltic Storm, czyli media trening w klubie Energy Club Gdynia, a w czwartek – oficjalna ceremonia ważenia w Gdynia Arena. Transmisję na żywo z obu wydarzeń, którą przeprowadzi telewizja Fightime.pl, będzie można oglądać na fanpage’u Fight Exclusive Night.

Oficjalny media trening – Energy Club, ul. Wendy 19, Gdynia, środa, 10 maja, godz. 17:00

Podczas czwartkowego media treningu przed kibicami i dziennikarzami zaprezentuje się połowa uczestników gali FEN 17 Baltic Storm. W gdyńskim Energy Clubie pojawi się siódemka zawodników MMA: Michał Wlazło, Piotr Hallmann, Aleksander Georgas, Ireneusz Szydłowski, Bartosz Leśko, Dmitriy Borsuk, Damian Tarabasz oraz jego przeciwnik Adam Brzezowski. Spośród walczących w piątek fighterów K-1 próbkę swoich umiejętności zademonstrują Jarosław Daschke, Kryspin Kalski, Artur Bizewski, Alan Kwieciński i jego rywal Kamil Mateja.

Oficjalna ceremonia ważenia – Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia, czwartek, 11 maja, godz. 15:30

Tradycyjnie już zawodnicy walczący na gali Fight Exclusive Night będą mogli wejść na wagę już rano w hotelu, dzięki czemu będą mieć więcej czasu na regenerację i odpowiednie przygotowanie się do czekającej ich nazajutrz walki. Jeśli podczas dwugodzinnej sesji porannej fighterzy nie zmieszczą się w limitach wagowych dla swoich kategorii, ostatnią szansę zważenia się będą mieć podczas popołudniowej, otwartej dla mediów i publiczności oficjalnej ceremonii ważenia w Gdynia Arena.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, zarówno dla kibiców, jak i dziennikarzy. Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na media trening lub ceremonię ważenia, zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo – relacje online przeprowadzi telewizja Fightime.pl i będzie je można śledzić na fanpage’u FEN oraz stronie Fightime.pl.

Bilety na galę FEN 17 Baltic Storm można kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *