Fedor Emelianenko nie zamierza jeszcze kończyć kariery i chce stoczyć rewanż z Mattem Mitrione

Bellator

Po porażce z Mattem Mitrione na gali Bellator NYC/Bellator 180, Fedor Emelianenko zamierza nadal walczyć i już zapowiedział, że chciałby stoczyć walkę rewanżową.

Fedor Emelianenko przegrał w Nowym Jorku przez TKO w pierwszej rundzie po ciosach w parterze, które poprzedził podwójny knockdown z którego szybciej pozbierał się Mitrione. Dla Emelianenko była to pierwsza przegrana walka od czasu powrotu z emerytury w grudniu 2015 roku i po dwóch zwycięstwach z Singh Jaideep i Fabio Maldonado.

Podczas konferencji prasowej po gali, Emelianenko został zapytany o to, czy zamierza kontynuować rywalizację na co Rosjanin dał jasną i krótką odpowiedź:

— Tak, chcę kontynuować, ponieważ jestem zawodnikiem.

Dodatkowo Ostatni Car powiedział, że z chęcią stoczyłby pojedynek rewanżowy z Mattem Mitrione.

— Na pewno chciałbym mieć rewanż z Mattem Mitrione. Zdarzyło się tak, ponieważ obaj wykonaliśmy ten sam ruch, a Matt wykorzystał tę sytuację.

Fedor dodał też, że w przypadku rewanżu nic by nie zmieniał w kwestii przygotowań i treningów.

— Nie sądzę bym musiał zmieniać cokolwiek podczas swoich przygotowań do tej konkretnej walki, ponieważ trenowałbym w ten sam sposób ze swoimi trenerami. Mogę też powiedzieć, że podczas obozu treningowego wypracowałem całą swoją siłę, którą zainwestowałem w tę walkę.

One thought on “Fedor Emelianenko nie zamierza jeszcze kończyć kariery i chce stoczyć rewanż z Mattem Mitrione

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *