Fabricio Werdum vs. Cain Velasquez 2 na UFC 196

Zuffa
Zuffa

Dana White podał datę rewanżowego starcia ciężkich.

Wczoraj prezydent UFC oficjalnie poinformował, że Fabricio Werdum (20-5-1, 8-2 w UFC) i Cain Velasquez (13-2, 11-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) stoczą rewanżowy bój na UFC 196.

Pierwotnie planowano walkę ciężkich zorganizować na numerowanej gali, która miałaby odbyć się w brazylijskiej Kurytybie jednak UFC napotkało przeszkody i event zostanie zorganizowany w Las Vegas.

Werdum od czasu ponownego zakontraktowania przez UFC nie przegrał ani jednej walki. Po pokonaniu Roya Nelsona, Mike’a Russowa, Antonio Rodrigo Nogueiry i Travisa Browne’a Brazylijczyk dostał szansę walki o tymczasowe mistrzostwo kategorii ciężkiej. W walce na UFC 180 znokautował Marka Hunta a później w walce unifikującej pasy poddał Caina Velasqueza.

Przed starciem z Fabricio Velasquez ostatni bój stoczył w październiku 2013r., na gali oznaczonej numerem 166 znokautował Juniora dos Santosa w piątej rundzie. Wcześniej Cain potrzebował 81 sekund na odprawienie Antonio Silvy.

Gala UFC 196 odbędzie się 6 lutego w weekend Super Bowl.

12 thoughts on “Fabricio Werdum vs. Cain Velasquez 2 na UFC 196

 1. WoooW tylko 2 miesiące:):) mustela ja również stawiam na Caina.
  Ale tak jak Mówisz Werdum może poddać Velasqeza.
  Co by nie było to Oboje mają coś do udowodnienia, i walka może być ciekawa:)

  Tylko teraz vsv skomentuje że chriss Wimann by ich zniszczył jednego po drógim na jednej gali. No ale mu się nie chce wagi robić…HAHAHA

 2. Cain dostał srogi łomot w pierwszej walce, nie stoczył nic na odbudowanie. Werdum znowu go rozpyka. Daje 60/40 dla Werduma. Nie będzie poddania tylko znowu tko, Cainowu po prostu Fabricio „nie leży” stylowo.

 3. Nadal obstawiam Caina zmienić gameplan na GNP, Werdum odkąd jest w UFC przeważnie boksuje z tego względu, że wśrod cięzkich mało jest grapplerów. Cain powinien trzymać cario i poprawić pracę nóg i tułowia za dużo wyłapał w poprzedniej walce.

 4. Jestem w mega szoku jak szybko!!! Myślałem kwiecień albo maj… a Tu prawie 2 miesiące. Sercem za Cainem. Ale nie jestem w stanie tu obstawiać kto wygra 🙁 Po łomocie od JDS Cain naprawił swój błąd… Ciekawe jak tym razem będzie:D 1 walkę pisałem, ze jak Cain będzie sobą to rozjedzie Fabrycego… Na dzień dzisiejszy nie wiem… Stawiam 60% na CV. Coś czuje, ze Ali zawalczy niebawem z CV albo FW 😀 podobnie JDS:D wiec będziemy mieli o czym pisać 😀 Pozdro 4 All 😀

 5. Junior całkowicie sie z tobą zgadzam ja też sercem za Cainem , i obstawiam 60 do 40 , ciezka walka do wytypowania bez kitu Velasquez po ko z rąk juniora wrócił mocniejszy jak nigdy przedtem teraz moze byc podobnie walka w las vegas bedzie sie działo 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *