Fabricio Werdum : Fedor wciąż jest najlepszy.


(fot. Stephen Albanese (Tailstar.com)

Fedor jest niesamowitym fajterem. Byłem lepszy od niego tamtej nocy. Pomimo tego, wciąż uważam go za najlepszego, i nie ma innej możliwości. Jedna przegrana nie może skasować wszystkiego czego dokonał. Był niepokonany przez 10 lat. Ten gość jest naprawdę dobry, ze świetnym wyczuciem w walce. Ludzie mogą wskazywać jego wady i skazy, mówiąc, że to było łatwe i będą zawsze to wiedzieć, ale nie było tak. Każdy znał strategie Fedora, ale nikt nie mógł dać sobie rady i pokonać go. Wiemy, że Fedor uderza prostym, potem hakiem albo zamachowym. Jego ręce są największą bronią. Nie kopie, ale ma świetny parter. Każdy to wie. Robił te same rzeczy przez 10 lat i nikt nie mógł go zatrzymać.

Już niedługo aktualizacja naszego rankingu. Z pewnością zdania na temat miejsca Rosjanina będą podzielone. Z jednej strony jesteś na tyle dobry jak Twój ostatni pojedynek, z drugiej strony trzeba pamiętać o wieloletniej dominacji „Ostatniego Cesarza”. Jaka będzie pozycja legendy MMA w śród najlepszych ciężkich dowiecie się wkrótce !

12 thoughts on “Fabricio Werdum : Fedor wciąż jest najlepszy.

 1. Minominius: prawda moim zdaniem ranking powinien wygladac nastepujaco1.Fedor2.Brock3.Velasquez4.Werdum5.Carwinitdd

  oj nie nie 🙂 juz sie nie zgadzamy choc lepiej to wyglada niz kiedys
  1.Fedor
  2.Alistair Oveerem
  3.JDS
  4.Cain Valasquez
  5.Werdum
  miejsac 3,4,5 moga sie mieszac:)

 2. Dokładnie.Można Lesnara nie lubić, ale szacunek za umiejętności i rozwój mu się należy – zwłaszcza, że jest po poważnej chorobie, która mogła go wykluczyć ze sportu. Jak widzę, postępy czołowych zawodników UFC i ich poziom i porównuje to z poziomem z przed 6-8 lat, to widzę spory progres i mimo (jak większość z nas) sentymentu i podziwu dla Fedora, wcale nie jestem przekonany, że Fiedia uporał by się z czołówką (głównie Brock i Alistair). Choć z drugiej strony przegrana Fedora to był wypadek przy pracy – chwila dekoncentracji, może zlekceważenia i zostawiona na chwilę ręka, którą Werdum podebrał. Kto wie jaki jeszcze potencjał siedzi w tym Rosjaninie.

 3. Minominius: Overeem raczej poinien bcy gdzies na 7,6 pozycji

  chyba oszalałes – Alistair Oveerem to na pewno obecnie pierwsza 3 HW na świecie – odkąd nabrał siły i masy(technike zawsze miał dobrą) niszczy wszystkich przeciwników. Bardzo mi imponuje Fiodor, ale naprawde nie wiem czy dałby rade Oveeremowi. A co do Brocka to Alistair by go zniszczył w 2 rundy jestem o tym przekonany. Jedynie Valasquez,JDS no i Fiodor maja szanse z Alistairem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *