Extreme Fight CAGE 2

Gala walk MMA Extreme Fight CAGE 2 odbędzie się 7 listopada w Suwałkach , w hali OSiR w godzinach od 20.00 do 24.00. Walką wieczoru będzie pojedynek Mateusz Zawadzki (9-2-0) vs Kerim Abzailov (9-2-0).

Do tego ważnego pojedynku miało dojść w styczniu tego roku. Mateusz Zawadzki przygotowywał się do niego na wielu sparingach i podczas jednego z nich doznał kontuzji łokcia co wyeliminowało go z gry. Teraz jest w ciągłym cyklu treningowym a by móc Myślec o powrocie na ring KSW musi ten pojedynek wygrać.

Kerim Abzailov pokazuje i udowadnia swoja wysoką formę Pojedynek na Warma Heroes 2 zakończony nokautem przeciwnika Alana Langera. Ten pochodzący z Groznego zawodnik MMA jeszcze ma coś do udowodnienia na Ringa i w klatkach MMA w Polsce

Turniej do 66 kg z udziałem 8 zawodników

Turniej odbędzie się na zasadach 2 X 5 min plus ewentualna 3 min dogrywka. Zawodnicy stocza maksymalnie 2 pojedynki a finał odbędzie się na EFC 3 jako walka o pas Federacji 3F w kat 66kg. Pas obecnie jest w posiadaniu Arbiego Shamaeva , który po zwycięstwie nad Tomaszem Zawadzkim został zawodnikiem KSW i nie może bronić pasa w Federacji 3F.

Zapisy do turnieju jeszcze trwają kontakt i pełne info 600 952 775 Krzysztof Biernacki

Nagrody

Pierwsza wygrana walka + 1000 zł , druga wygrana walka + 2000 zł a warunki walki o pas ustalone indywidualnie.

Zawodnicy otrzymają także zakwaterowanie z wyżywieniem dla siebie i narożnika oraz zwrot kosztów podróży i nagrody rzeczowe.

II extra fight z udziałem znanych zawodników MMA w Polsce (więcej info wkrótce).

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.