Extra Gala Sportów Walki ” Night of Champions”

PLEJADA GWIAZD NA GALI W POZNANIU
12 lutego w Hali AWF Poznań odbędzie się Extra Gala Sportów Walki nie bez powodów nazwana przez organizatora „Night of Champions”, gdyż na ringu zaprezentuje się prawdziwa plejada gwiazd. To będzie Noc Mistrzów, podczas której zawalczą dwaj Mistrzowie Świata Kickboxingu – Łukasz Rajewski w formule K-1 i Damian Ławniczak w formule Full-contact,, ponadto Mistrz Europy w formule K-1 Piotr Woźnicki, zdobywcy Pucharu Europy w Formule K-1 i zarazem Mistrzowie Polski Muaythai Radosław Demczur i Rafał Antończak, zdobywcy Pucharu Europy MuayThai Marcin Łepkowski i Dominik Zadora oraz zawodowy Mistrz Polski K-1 Łukasz Szulc. Są to bez wątpienia czołowi polscy zawodnicy, którzy z sukcesami rywalizują na ringach całego świata. A do tego prawdziwa gratka dla sympatyków MMA walka wieczoru pomiędzy Jędrzejem Kubskim i Kerimem Abzaiłovem obaj zawodnicy to ścisła krajowa czołówka.
Zapowiada się bardzo ciekawe i emocjonujące pojedynki, zakontraktowani zawodnicy gwarantują wysoki poziom sportowy i wyrównane walki a ponadto organizator zapowiada wspaniałą oprawę Gali.

To będzie Noc Championów, którą długo będziemy wspominać.

Przyjdź do Hali CR AWF Poznań 12 lutego 2011 r. i zobacz rywalizacje i walki na najwyższym
krajowym poziomie. Nie czekaj kup bilet taniej w przedsprzedaży.

Więcej informacji na stronie www.EXTRAGALE.pl

Serdecznie zapraszamy,

6 thoughts on “Extra Gala Sportów Walki ” Night of Champions”

 1. A co mieli napisać? „Night of Champions – nic specjalnego?” . Kim ty w ogóle jesteś ? Masz osiągnięcia jak w/w zawodnicy? Jedyne co w życiu zdobyłeś to zapewne tytuł „pajaca roku”. Hejterze jeśli masz zamiar pisać głupoty to lepiej sobie daruj i nic nie pisz!

 2. Nic Ci do tego kim jestem, wyrazam tu swoją opinie. Jakies tam osiągniecia mam.
  Chodzi mi o to, ze nie lubie kiedy ktos przedstawia drugo ligowych lub kompletnie nie znanych zawodników jako nie wiadomo kogo.
  Pozdrawiam 🙂

 3. Skoro nie chcesz sie wychylać kim jestes to przynajmniej wyrażaj sie z szacunkiem! „Jakieś tam osiągnięcia mam” Hahaha! Dostałes kilka razy po kubku na treningu i wróciłeś przed komputer bo tam Twoje miejsce!

 4. Al: A co mieli napisać? “Night of Champions – nic specjalnego?” . Kim ty w ogóle jesteś ? Maszosiągnięcia jak w/w zawodnicy? Jedyne co w życiu zdobyłeś to zapewne tytuł “pajaca roku”. Hejterze jeśli masz zamiar pisać głupoty to lepiej sobie daruj i nic nie pisz!

  A co za różnica kim jest i jakie ma osiągnięcia. Naucz się dyskutować, zamiast wyskakiwać z „hejterami”, które ostatnio stało się modne, gdy ktoś ma inne zdanie.

  boxing: Nic Ci do tego kim jestem, wyrazam tu swoją opinie. Jakies tam osiągniecia mam.
  Chodzi mi o to, ze nie lubie kiedy ktos przedstawia drugo ligowych lub kompletnie nie znanych zawodników jako nie wiadomo kogo.
  Pozdrawiam :)

  To, że nie lubisz to nie ma nic do rzeczy. Taki jest marketing i podstawa reklamy. Jeśli się nie zna zawodników to wiadomo, że będzie to „nic specjalnego”. Myślę jednak, że dla sporej grupy ludzi, którzy są bardziej w temacie, z pewnością znajdzie się kilka interesujących walk.

  Pozdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *