Extra Gala Poznań Fight Night- karta walk i informacje o gali

18 lutego w poznańskiej hali Arena kibiców sportów walki z Poznania i Wielkopolski czeka prawdziwe sportowe święto. Podczas gali Poznań Fight Night oraz poprzedzającego ją meczu bokserskiego Polska vs Niemcy kibice zobaczą najlepszych poznańskich oraz wielkopolskich zawodników MMA, boksu oraz K-1. W walce wieczoru wystąpi dwóch aktualnych mistrzów KSW- Borys Mańkowski oraz Mateusz Gamrot, którzy zmierzą się w starciu grapplingowym. Sporo emocji wzbudza również freak fight, w którym wystąpią grający wspólne koncerty Piotr „BONUS BGC” Witczak i Krzysztof „BODYCHRIST” Ciesielski. Wiele znanych nazwisk oraz pełna przekrojowość dyscyplin sportów walki powinny sprawić, że 18 lutego żaden fan sportu nie wyjdzie z Areny rozczarowany!

Karta walk meczu bokserskiego Polska vs Niemcy:
kategoria 60 kg: Mirco Michael (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Karol Łapawa (Sporty Waki Gostyń)
kategoria 60 kg: Dawid Szymiczek (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Mikołaj Mańka (Polonia Leszno 1912)
kategoria 64 kg: Emil Neb (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Krystian Kocłajda (Boks Poznań Team)
kategoria 64 kg: Jeremy Gonschorek (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Szymon Łukaszewski (KKS 1925 Kalisz)
kategoria 69 kg: Artur Abramyan (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Mikołaj Tobera (Sporty Walki Piła)
kategoria 69 kg: Arman Abramyam (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Patryk Cichy (Boks Poznań Team)
kategoria +91 kg: Till Walter (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team)

EXTRA GALA POZNAŃ FIGHT NIGHT

Karta wstępna
1. Boks, kategoria wagowa 91 kg: Dawid Kosiorek (Szamotuły Boxing Team) vs Bartosz Kwiatkowski (Boks Poznań Team)
2. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Jakub Mroczkowski (Czerwony Smok Poznań) vs Łukasz Dziudzia (Ankos MMA Poznań)
3. K-1, kategoria wagowa 71 kg: Michał Buganik (Malinowski Team Żagań) vs Hubert Rutkowski (Shootboxer Mosina/Boks Poznań Profi Team)
4. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Nikodem Szymański (Linke Gold Team) vs Sebastian Rajewski (Ankos MMA Poznań)

Karta główna
1. K-1, kategoria wagowa 71 kg: Michał Benben (Gladiators Bełchatów) vs Jacek Rzepecki (Our Team Poznań)
2. MMA, kategoria wagowa 77 kg: Jakub Labiak (Samolewski Team/Boks Poznań Profi Team) vs Andrei Zakrzeuski (Białoruś)
3. Boks, kategoria wagowa lekka (61,235 kg): Damian Wrzesiński (Tymex Boxing Promotion) vs Aliaksandr Abramienka (Białoruś)
4.MMA, kategoria wagowa 70 kg: Piotr Niedzielski (Ankos MMA Poznań) vs Kacper Koziorzębski (Rio Grappling Wrocław)
5. K-1, kategoria wagowa 86 kg: Adam Kosut (Shootboxer Mosina/Boks Poznań Profi Team) vs Łukasz Radosz (Kohorta Poznań)
6. Boks, kategoria wagowa super półśrednia (69,85 kg): Mariusz Biskupski (Silesia Boxing) vs Andrei Hramyka (Białoruś)
7. Freak fight, kategoria wagowa open: Piotr „BONUS BGC” Witczak vs Krzysztof „BODYCHRIST” Ciesielski
8. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Łukasz Demczur (Samolewski Team) vs Aleksandr Lyozny (Białoruś)
9. Boks, kategoria wagowa średnia (72,574 kg): Aleksandr Strecki (Boks Poznań Profi Team) vs Sandro Jajanidze (Gruzja)
10. Super fight BJJ NO GI, kategoria wagowa 80 kg: Borys Mańkowski (Ankos MMA Poznań) vs Mateusz Gamrot (Ankos MMA Poznań)

Bilety na wydarzenie dostępne w serwisie eventim.pl

Bilety do strefy VIP – tel. 506190642

Ważenie zawodników odbędzie się 17 lutego o godzinie 17.00 w Hotelu Sunny (Poznań, ul. Kowalewicka 12B)

Materiały video promujące wydarzenie:

[Poznań Fight Night PROMO – Mańkowski vs Gamrot | 18.02.2017 ]

[Extra Gala Poznań Fight Night | 18.02.2017 | Teaser #1 ]

[Poznań Fight Night PROMO – Bonus BGC vs Bodychrist | 18.02.2017 ]

[„Trenowałem z Łomaczenko i Usykiem” – historia Aleksandra Streckiego ]

[Poznań Fight Night – pożegnalna walka Mariusza Biskupskiego | 18.02.2017 ]

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.