El Testosteron walczy dla MMA Attack!


(fot. http://mma-attack.net)

27 kwietnia 2012, w katowickim Spodku, podczas Gali MMA Attack 2. wystąpi Marcin Najman!

Z przyjemnością informujemy, że organizacja MMAATTACK podpisała kontrakt z Marcinem Najmanem. Wspólnie spodziewamy się, że ogromne zainteresowanie, jakie wzbudza El Testosteron, przełoży się na sukces działalności charytatywnej, prowadzonej przez Marcina od 2003 roku. Chcemy też w ten sposób przybliżyć kibicom MMA idee społecznej odpowiedzialności i troski o ludzi chorych.

Dołożymy wspólnie wszelkich starań, aby idea dobroczynnej działalności przebiła się do mediów, a przede wszystkim do kibiców MMA, jako ludzi odważnych i ceniących prawdziwe wartości, takie jak pomoc słabszym.

Decydując się na kolejną walkę Marcin podejmuje ryzyko, które jest jednak wliczone w jego karierę już od 2001 roku, gdy stanął na ringu przeciwko Petrowi Simko. Ryzyko towarzyszy też na każdym kroku jego podopiecznym, zmagającym się z ciężkimi chorobami.

Na ten rok Marcin wyznaczył cel tradycyjnego meczu piłki nożnej „Żużlowcy vs Bokserzy”, który odbędzie się 12 lutego w Częstochowie. W drużynie bokserów wystąpią najlepsi polscy pięściarze, z Grzegorzem Proksą i Mateuszem Masternakiem na czele. Żużlowców już kompletuje Sławomir Drabik. Bardzo piękny gest uczynił Grzegorz Proksa. Przekazał rękawice ze swojej ostatniej walki z Sebastianem Sylwestrem na licytację podczas meczu. Celem akcji jest zebranie środków na rehabilitację Jerzego Kuleja i żużlowca Kamila Cieślara.

Kto będzie przeciwnikiem dla Marcina Najmana – ujawnimy już wkrótce.

Marcin Najman
Urodził się 13 marca 1979 w Częstochowie. Absolwent pedagogiki (Wychowanie muzyczne) na WSP w Częstochowie. Od 2003 roku zajmuje się działalnością charytatywną skierowaną głównie do chorych dzieci, których nie stać na finansowanie leczenia lub rehabilitację. Ostatnio uzyskał licencję promotorską Wydziału Boksu Zawodowego PZB i organizuje gale boksu zawodowego. Kontynuuje starty w MMA, które rozpoczął od walki z Mariuszem Pudzianowskim w 2009 roku.

Statystyki:

MMA: 2 porażki (2009; 2010)
K1: 1 porażka (2011)

Boks zawodowy:
Liczba walk 17 Zwycięstwa 13 Nokauty 9 Porażki 4
Wygrana – Anton Lascek 2008
Przegrana – Andrzej Wawrzyk 2008
Wygrana – Stefan Cirok 2008
Wygrana – Imrich Borka 2007
Wygrana – Piotr Sapun 2007
Wygrana – Alfred Pollak 2007
Wygrana – Imrich Borka 2006
Wygrana – Piotr Sapun 2006
Wygrana – Peter Simko 2006
Wygrana – Doug Phillips 2005
Wygrana – Milan Becak 2005
Wygrana – Robert Gacek 2005
Wygrana – Robert Gacek 2004
Wygrana Tomasz Górski 2004
Przegrana – Artem Czernow 2003
Przegrana – Dawid Kostecki 2001
Przegrana – Peter Simko 2001

Boks amatorski:
2001 – wicemistrz Małopolski w boksie (bilans w boksie amatorskim: 5 walk, 4 wygrane)
1999 – zwyciężył memoriałowy turniej im. Wincentego Szyińskiego

Kick-boxing: 12 walk – 8 wygranych
W 1998 i 1999 roku był wicemistrzem Polski w kick-boxingu

30 thoughts on “El Testosteron walczy dla MMA Attack!

 1. Robert Burneika z nim przecież walczy,no i z nim Najman wygra,bo nie wystraszy sie go jak Pudziana,bd tak walczył jakby miał być to rewanż z Pudzillą.Wygra z kimś w końcu z Saletą się nie powiodło bo się na chama rzucał zamiast czekać,a z Burneiką spokojnie,nie bd on ważył więcej jak 115kg,bo inaczej bd niepełnosprawny,nawet jeśli zafunduje axel kicki to nie znaczy że od razu go znokautuje,2 minuty zaciętej walki i Burneika dyszy bo walczy o tlen.Najman by submission[exhaustion] lub tko[retirement]

 2. Przepraszam ale Najman jest beznadziejny, a to ze MMAA bierze takich krzykaczy dla kasy tego Najmana jak i Koksa to tylko MMAA kojarzy sie z Freak Showami. Mam nadzieje ze MMAA zbankrutuje i nigdy nie powroci, juz jeden debilny show to bylo za duzo, a teraz znowu tego Najnama dla „showu” pokazuja, kurw…SYF.

 3. Lubię Najmana mimo jego głupich zachowań i „sukcesów” sportowych. Trudno stwierdzić kto wygra, chociaż bardziej obstawiam Marcina.
  Ogólnie jedna taka walka na dobrej gali nie zawadzi, chociaż z Najmanem można by sobie dać już spokój.

 4. No dobrze, podpisał kontrakt, a co z KSW? Wydaje mi się że to będzie wyglądać dokładnie tak, Pan Najman zawalczy w MMA, a na drugi dzień odwiedzi go listonosz z doręczeniem o rozprawię sądowej za złamanie regulaminu, i będzie po Panie Najmanie.

 5. A ja tam lubię Najmana , za to Salety nie trawie 😛 A co do Federacji MMA Attack oglądałem pierwszą gale i strasznie mi się podobała sprowadzili świetnych zawodników między innymi Tomka Drwala , ale dali też szanse młodym początkującym zawodnikom. Karta walk była naprawdę fajnie zrobiona. Osobiście śmie twierdzić że wystarczy dobra promocja , jeszcze kilka co najmniej tak dobrych gal jak ta pierwsza no i KSW może zejść na drugi plan 😀 co by mnie bardzo ucieszyło bo osobiście uważam po ostatnich incydentach że ta organizacja jest co najmniej „śmieszna”

 6. darios7: Nieważne z kim byle na końcu gali. Wówczas można będzie przed tym freak fightem przełączyć telewizor na inny kanał – mnie takie „widowiska” jakoś średnio interesują.

  Rękę daje sobie uciąć że bedziesz to oglądał 🙂

 7. Nie mam nic do Najmana osobiscie. Walka z Burneika – czemu nie. W sumie freakfight, ale jak na gali wśród 10 walk jest 1 show to chyba nic zlego. Co do samego pojedynku to mysle ze poradzi sobie z Hardkorowym Koksem (lol). Chyba, że się rzuci jak dzik od poczatku i polamie. Ale jak zacznie spokojnie i Burneika sie zmacha to bedzie KO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *