Eddie Alvarez ma na oku lepszą walkę niż rewanż z Dustinem Poirierem

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były mistrz wagi lekkiej UFC Eddie Alvarez może stracić zainteresowanie rewanżem z Dustinem Poirierem na rzecz walki z nowym zawodnikiem jakim jest Justin Gaethje.

Alvarez stoczył walkę z Dustinem Poirierem na gali UFC 211 w maju, ale pojedynek ten zakończył się jako nierozstrzygnięty. Po tym jak Alvarez obrywał od Poiriera, w drugiej rundzie Eddie wyprowadził nielegalny cios kolanem na głowę Dustina, który był w parterze.

Rewanż między tymi dwoma zawodnikami byłby więc jak najbardziej na miejscu, ponieważ rozstrzygnąłby niedokończony interes. Znając ich umiejętności, a w szczególności łatwość w nokautowaniu rywali byłaby to interesująca walka.

Tymczasem Eddie Alvarez napisał na swoim Twitterze zapytanie do fanów, czy chcieliby zobaczyć go w fajnej walce z Dustinem Poirierem, czy w jeszcze lepszej jego zdaniem walce z Justinem Gaethje.

— Rewanż z Poirierem brzmi dobrze. Walka z Justinem Gaethje może być jeszcze lepsza. Walka między najbrutalniejszymi zawodnikami w Ameryce. Co wy fani myślicie o tym? Dajcie mi znać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *