Dynamite: Mousasi poznał rywala

(fot. revgearmma.wordpress.com)

Zgodnie z oczekiwaniami, Gegard Mousasi (KB 1-0, MMA 27-2-1, 4. w naszym rankingu lightheavy) wystąpi na noworocznej gali Dynamite!! 2009. Przeciwnikiem Ormianina został weteran UFC i PRIDE, Gary Goodridge (KB 12-21-2, MMA 23-20-1). Pojedynek odbędzie się w formule K-1. „Big Daddy” w planach ma także występ na evencie MMA Big Show 9 stycznia, jednak w związku ze zdecydowanie ciekawszą pod względem sportowym dla niego walką z Mousasim, wydaje się, że pojedynek z niepokonanym Ronem Sparksem (5-0) nie dojdzie do skutku, choć tej informacji póki co potwierdzić nie można.

Goodridge w swoich ostatnich dziesięciu walkach kickboxerskich raz zremisował, a dziewięć razy przegrał. Dla Mousasiego będzie to druga walka w formule K-1, pierwszą stoczył rok temu, na gali Dynamite!! 2008, na której pokonał Japończyka Musashi.

Rozpiska Dynamite!! 2009

4 thoughts on “Dynamite: Mousasi poznał rywala

  1. trochę się boję o konfrontację Mameda z Gerardem bo moim skromnym zdaniem jest ona nieunikniona, ale mam nadzieję że do tego czasu Mamed pokona w świetnym stylu kilku uznanych zawodników i rozwieje moje obawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *