Big Daddy is home

 

 (foto: mmabookings.com)

Jeden z najgroźniejszych puncherów w histrorii MMA im K-1, wielokrotny mistrz w armwrestlingu Gary 'Big Daddy’ Goodridge (23-19-1) zmierzy się na gali MMA Big Show 9 stycznia z niepokonanym Ronem Sparksem (5-0).

Obecnie dowiaduje się kim jest Ron. Na razie wiem, że jest wielkim umięśnionym gościem, którego przyjemnie się ogląda. Ta walka będzie z rodzaju tych, w której młody wilk zmierzy się ze starym wygą. Wiem, że Ron ma mocny prawy, dlatego zamierzam trenować ze świetnymi bokserami, którzy byli mistrzami Kanady. Mam już plan i chcę się go trzymać ale jeden cios potrafi zmienić całą strategię.

powiedział Gary Godridge.

Jego przeciwnik nie zapowiada szybkiej wygranej i ma wiele szacunku do rywala:

W tej walce nie będzie tapout-ów, ale skończy się bardzo szybko. Obaj ciężko trenujemy więc podczas walki nawet nie mrugnij okiem, by czegoś nie przegapić. To wielki zaszczyt walczyć z Gary’m. Jest prawdziwym weteranem UFC, legendą . Sam kiedyś byłem jego wielkim fanem.  Potrafiłem wiele godzin oglądać jego walki i jestem znakomicie przygotowany by wygrać. Nie zamierzam gadać głupot. Wierzę, że szacunek wyjdzie na ringu.  Walczyć z Gary’m to  wielki zaszczyt.

źródło: promma.info

5 thoughts on “Big Daddy is home

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *