Dwie nowe walki na K-1 MAX Finale 2014

Do rozpiski finałowej gali K-1 MAX Final 2014 dodano dwie walki. Jeden z najlepszych zawodników Muay Thai z Europy, Andrei Kulebin zmierzy się z Koreańczykiem, Lee Sung- Hyunem w walce do 67. kg, a uczestnik finałowego turnieju, Maximo Suarez z Hiszpanii zmierzy się z Turalem Bayramovem z Azerbejdżanu. Gala K-1 MAX 2014 Final odbędzie się 26. lipca w tajskiej Pattayi.

Kulebin to utytułowany zawodnik Muay Thai, wielokrotny mistrz świata w tej dyscyplinie. 31. maja w warszawskim klubie Academia Gorilla odbędzie się dwudniowe seminarium z Kulebinem, na które zaproszeni są również przedstawiciele innych klubów. Od dłuższego czasu walczy w Tajlandii, gdzie trenuje, jednak walki z czołowymi zawodnikami Muay Thai przegrywa. Nie jest to zaskoczeniem, zwłaszcza, że walczy na obcym terenie z miejscowymi zawodnikami. Ostatnio walczył na gali Combat Banchamek, gdzie pokonał Chińczyka, Yang Zhou.

Jego przeciwnik, Lee Sung- Hyun to półfinalista turnieju K-1 MAX, gdzie przegrał z faworytem do zwycięstwa i jednym z najlepszych uderzaczy świata, Buakawem Banchamekiem. Do turnieju zakwalifikował się wygrywając eliminacyjny turniej, który odbywał się w Korei. Ponadto jest mistrzem japońskiej organizacji Rise w wadze do 63. kg.

Suarez i Bayramov to zawodnicy znani fanom K-1. Hiszpan przegrał w półfinale przed swoją publicznością z Niemcem, Enriko Kehlem. Suarez jest wielką gwiazdą hiszpańskiej sceny Kickboxingu i jednym z najlepszych zawodników na Półwyspie Iberyjskim. Bayramov walczył podczas półfinałowej gali w Baku w Azerbejdżanie, gdzie pokonał Niemca, Marco Groha przez decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *