Anderson Silva wraca do treningów MMA, Dana White liczy na powrót do Oktagonu jeszcze w tym roku

Według lekarza Andersona Silvy od wczorajszego dnia można mówić o powrocie Spidera do treningów MMA. Tę informację potwierdził także jego menadżer Ed Soares.

„Rozmawialiśmy z UFC i zobaczymy jaką podejmą decyzję,” powiedział Soares w rozmowie z serwisem MMA Junkie na temat powrotu Silvy do Oktagonu.

Informacja o tym, że były mistrz wagi średniej może już rozpocząć treningi MMA jest bardzo pozytywna ale nie szokuje ponieważ widzieliśmy już wcześniej wrzucane na serwisy społecznościowe zdjęcia i filmiki z treningów Andersona. Owe treningi obejmowały m.in. zajęcia z boksu z Freddie Roachem, pracę na siłowni oraz grappling.

Wszystkich interesuje jednak tylko jedna rzecz – data powrotu Andersona Silvy do klatki UFC. Menadżer Brazylijczyka stwierdził, że jeszcze jest za wcześnie by mówić o konkretnej dacie ale zgadza się ze słowami Dana White’a z ostatniego wywiadu. Szef UFC powiedział, że Silva może wrócić przed końcem roku i zawalczyć na ostatniej gali lub na samym początku przyszłego roku. White dodaje też, że byłoby wspaniale gdybyśmy mogli zobaczyć walkę Andersona jeszcze w tym roku.

Pozostaje jeszcze sprawa doboru rywala do tej walki lecz tutaj jeszcze nic nie jest pewne chociaż walka o pas jest brana pod uwagę.

4 thoughts on “Anderson Silva wraca do treningów MMA, Dana White liczy na powrót do Oktagonu jeszcze w tym roku

  1. Niech mu dadza title shota. To go najbardziej zmotywuje. Nadal ma Ma 1 miejsce w mw wiec nie powinno byc problemu. Mysle ze dana sam zapyta silve czy wolalby walke na przetarcie czy odzyskanie pasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *