Dwie mistrzynie UFC Amanda Nunes i Cris „Cyborg” są na radarze Cat Zingano

UFC.com

Nowo koronowana mistrzyni wagi piórkowej UFC Cris Cyborg Justino znalazła się na celowniku zawodniczki wagi koguciej Cat Zingano, ale nie tylko ona jest jej celem.

Cris Cyborg na gali UFC 214 pokonała Tonyę Evinger w pojedynku o pas wagi piórkowej i została nową mistrzynią po tym jak UFC odebrało tytuł Germaine de Randamie za to, że nie chciała walczyć z Justino. Chociaż minęły dopiero dwa dni od walki, to chyba wszyscy zastanawiamy się, kto będzie kolejną rywalką Brazylijki dla której niełatwo jest znaleźć odpowiednią przeciwniczkę.

Okazało się, że ten problem chce rozwiązać była pretendentka do tytułu wagi koguciej Cat Zingano, która w programie The MMA Hour powiedziała, że walka z Cris Cyborg jest jednym z jej głównych celów. Dodała też, że innym celem jest walka z mistrzynią wagi koguciej Amandą Nunes z którą już raz wygrała.

— Dwa największe cele na moim radarze, to Amanda i Cyborg.

Zingano stwierdziła, że nie czuje zagrożenia ze strony kogokolwiek w dywizji. Co do walki z Justino, to Cat uważa, że Cyborg miałaby pełne ręce roboty.

— Kiedy jestem zdrowa, żadna z tych dziewczyn nie jest w stanie sobie ze mną poradzić, żadna z nich. Jeśli jestem przygotowana na 100 procent, Cyborg nie jest nawet w stanie mnie dotknąć.

Patrząc na bilans ostatnich walk Cat Zingano, byłoby raczej niemożliwe zestawienie jej w pojedynku o pas zarówno w wadze koguciej jak i piórkowej. Alpha ma za sobą dwie porażki z Rondą Rousey i Julianną Pena, a dodatkowo ostatnią walkę stoczyła w lipcu 2016.

One thought on “Dwie mistrzynie UFC Amanda Nunes i Cris „Cyborg” są na radarze Cat Zingano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.