Dwayne “The Rock” Johnson był bardzo blisko przejścia do UFC

hdqwalls.com

Brock Lesnar, Dave Bautista, Bobby Lashley, a niedawno także CM Punk, to zawodowi zapaśnicy, którzy spróbowali swoich sił w MMA z większymi lub mniejszymi sukcesami.

Okazuje się, że swoich sił w MMA chciał spróbować także bardzo dobrze znany zapaśnik, a ostatnio gwiazda Hollywood Dwayne „The Rock” Johnson, który był bardzo blisko przejścia do UFC.

Na Twitterze Muscle & Fitness padło pytanie, czy wyobrażamy sobie Dwayne’a Johnsona w Oktagonie? W jednym z odcinków podcastu UFC Unfiltered The Rock opowiedział o tym, że był blisko przejścia do największej organizacji MMA i miał już praktycznie wszystko ustalone i zaplanowane.

— Myślałem o tym, zdobyłem w WWE wszystko, co chciałem zdobyć, a moja kariera filmowa zaczynała trochę kuleć i myślałem, co ja teraz zrobię? Pomyślałem, cóż może spróbować w UFC.

To było jednak 10 lat temu, więc już dosyć dawno i obecnie jest mało prawdopodobne, aby Johnson pojawił się w Oktagonie zwłaszcza, że jego kariera filmowa nabrała tempa i możemy oglądać go coraz częściej na dużym ekranie.

Johnson miał już nawet w planach dołączenie do Grega Jacksona, który miał być jego trenerem we współpracy z którym po dwóch latach treningów, Dwayne miał wejść do klatki MMA.

— W głowie czułem, że proces wejścia do klatki, tym bardziej do UFC musiałby potrwać dwa lata. Nie byłem do końca pewien, co robić i jakimi osobami się otoczyć w tamtym czasie, więc ten pomysł upadł i postanowiłem zostać na ścieżce tworzenia filmów.

Dla samego Johnsona był to dobry wybór patrząc na to w jakich kasowych filmach jest obsadzany. Wystarczy wspomnieć takie filmy jak ostatnie części Szybkich i wściekłych, San Andreas, Agent i pół, który w weekend otwarcia zarobił ponad 35 milionów oraz nadchodzące produkcje jak Jumanji: Przygoda w dżungli, ósma część Szybkich wściekłych, czy też Słoneczny patrol.

4 thoughts on “Dwayne “The Rock” Johnson był bardzo blisko przejścia do UFC

  1. @Daw – hehe takie tez bylo moje pierwsze odzucie. DJ taki fajny i przykre to by bylo jakby mu ktos robil G&P a on taki bezbronny wilby sie na ziemi :]
    Chociaz, kto wie, moze by rozwalal. Wole pozostac przy tej drugiej wersji ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *