Dustin Poirier jednym krótkim, ale dosadnym zdaniem skwitował uszczypliwy komentarz Conora McGregora

@dustinpoirier

Po tym, jak Conor McGregor uderzył swoimi wpisami na Twitterze w czterech czołowych zawodników dywizji lekkiej UFC w tym w byłego tymczasowego mistrza Dustina Poiriera, „Diament” nie czekał zbyt długo z odpowiedzią.

Były mistrz dwóch dywizji Conor McGregor był początkowo pozytywnie nastawiony do tego, co się działo przy okazji gali UFC 249. Jednak Irlandczyk długo nie wytrzymał i po kilku dniach wykorzystał media społecznościowe, aby wbić szpile nowemu tymczasowemu mistrzowi wagi lekkiej Justinowi Gaethje, niekwestionowanemu mistrzowi Khabibowi Nurmagomedovowi, Tony’emu Fergusonowi oraz Dustinowi Poirier.

McGregor stwierdził, że teraz Ferguson powinien zmierzyć się z Poirier’em, ale nie omieszkał w kąśliwy sposób wypowiedzieć się na temat kariery i taktyki Dustina i tego, jak mogłaby się zakończyć jego walka z Fergusonem.

Poirier jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, więc nie powinno dziwić, że odpowiedział Conorowi w ciągu kilku godzin. I od razu przeszedł do sedna sprawy bez owijania w bawełnę odbijając piłeczkę w stronę McGregora odnosząc się do jego kariery w wadze lekkiej.

„Masz jedną wygraną w wadze lekkiej w UFC… Uspokój się”

To prawda. Może się to wydawać dosyć zaskakujące, ale Conor McGregor ma tylko dwie walki w kategorii 155 funtów w UFC – zwycięstwo nad Eddie Alvarezem dzięki któremu został mistrzem i przegraną z Khabibem Nurmagomedovem o pas. W rzeczywistości „The Notorious” stoczył więcej walk w wadze półśredniej niż lekkiej uzyskując bilans 2-1 w wadze 170 funtów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.