DSF Kickboxing Challenge przejęło kobiecą organizację Ladies Fight Night!

Fot. DSF Kickboxing Challenge

Podczas wczorajszej konferencji prasowej DSF Kickboxing Challenge oficjalnie ogłoszono, że DSF przejmuje kobiecą organizację Ladies Fight Night.

Jest to bez wątpienia największy transfer na polskiej scenie sportów walki bowiem nie chodzi o zakontraktowanie jednej, czy nawet kilku zawodniczek lecz o przejęcie całej organizacji. To pokazuje jak silna i konkurencyjna, a może nawet bezkonkurencyjna staje się organizacja DSF jeżeli chodzi o polską scenę kickboxingu.

Przejęcie LFN przez DSF nie oznacza, że nie zobaczymy już gal największej kobiecej organizacji w Europie. W konferencji prasowej wzięli udział prezes PZKB Piotr Siegoczyński, prezes LFN Łukasz Chmal i prezes DSF Kickboxing Challenge Sławomir Duba. Prezes Duba ogłosił, że dziesiąta gala Ladies Fight Night odbędzie się 15 grudnia w Ząbkach. Ponieważ na galach LFN odbywały się także pojedynki w formule MMA, organizacja DSF zapowiedziała, że zawodniczki MMA również znajdą swoje miejsce w organizacji. Jeżeli chodzi o podział na walki K-1 i MMA , to DSF zapowiedziało, że będzie organizować osobne gale w formule K-1 i osobne w formule MMA bez łączenia formuł walki na jednej gali.

Poniżej zapis konferencji prasowej DSF-LFN oraz oświadczenia organizacji i ich prezesów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *