Drwal kontuzjowany

Nie dojdzie do najbardziej oczekiwanej walki w polskim MMA, przynajmniej chwilowo.

Kilka dni temu gruchnęła wspaniała wieść o podpisaniu kontraktu na walkę Drwal kontra Khalidov. Niestety na ten pojedynek będziemy musieli poczekać. Kontuzja pleców chwilowo wykluczyła Tomasza. Miejmy nadzieję, że koniec końców do walki jednak dojdzie, jest to najbardziej prawdopodobne, że zostanie ona jedynie przesunięta. Na razie nie znamy szczegółów wypadku.

Mamed jednak nie powinien pozostać bez rywala na KSW 29. Plotki głoszą, iż będzie to niedawno wyrzucony z UFC Francis Carmont. Jest na pewno godne zastępstwo, w UFC walczył z bardzo dobrymi przeciwnikami(m. in. Jacare), zawodnik Tristar Gym powinien być całkiem dobrym rywalem, choć z pewnością nie jest to pojedynek na który liczyli wszyscy polscy kibice.

23 thoughts on “Drwal kontuzjowany

  1. Jeżeli Mamed z Tomkiem nie będzie walczył i do tego jeszcze Materla odpadł to na pewno się ta gala nie sprzeda w systemie PP.

    Ciekawe jak naprawdę jest z tymi kontuzjami. O ile w kontuzje Drwala można uwierzyć to w Materli już trudniej.

  2. w UFC kontuzje… w KSW…. Masakra:(:(:( Powinni płacić kary zawodnicy albo trenować z głowa…. Kiedyś tego nie było… I co przełożą na kwiecień walkę… a Skąd wiadomo czy np Mamed wtedy nie dostanie kontuzji?? i tak w kółko mogą przeciągać sobie…. Szkoda gadać…

  3. Pomijajac teorie spiskowe Drwal mogl sie porozpierdalac. Ostatnio walczyl raz w roku , mial duzo luzu. Do tej walki pewnie tyral jak do zadnej innej bo chial zdetronizowac krola januszy. Jednak Mamed jakos trenuje z glowa , nie wiem kiedy ostatnio cos sobie rozbil przed walka . Nawet w walkach to chyba nic sobie nie robi wiekszego. Palucha zlamal pare gal wczesniej – najgorsza kontuzja. Licze na Carmonta trudny gosc do skonczenia , bedzie chcial sie odbudowac. Historia zatoczy kolo i wroci do ksw

  4. Gala zapowiadała się super ale teraz ja na pewno nie wykupie w TV tego cyrku. Szkoda forsy na walkę Pudziana z emerytem i Mameda z odpadkiem z UFC. Mamed jest niby w szczytowej formie a dają mu Carmonta który ostatnie 3 walki przegrał. Jaki jest tego sens??

  5. abc – sens jest taki ,ze Okami , ktorego ciagle desygnuja do krola januszy jest w wsof. Inni mocni zawodnicy tez maja kontrakty z powaznymi federacjami. Jest Carmont jedynie wolny z tych lepszych . Przegral 3 walki ale kiedys Jay Silva byl po 3 loss’ach i znokautowal Materle. Carmont pokonal Cedenblada pogromce Jotki, wygral z Philippou. Przegrywal 3 walki z topowymi gosciami w tym nie dal sie poddac takiemu tuzowi jak Jacare to Mamed tez go nie podda . Zobaczymy go na pelnym dystansie zapewne co mnie cieszy

  6. Mustela pisałem pisałem hehe:) co ja tu będę mówił… Zobacz Kawula i jego kumpla to czyste cwaniaki:) robią to dla kasy i tyle:) tu były dwie opcje promocja walki z nazwiskiem Drwal:) albo podbicie marki Mameda przez wygrana nad opłaconym Drwalem:) i przejście Mameda do UFC:) ale jak tak to Mamed może jak wygra pójdzie za ocean a tu go zastąpi Drwal:) A ludziom w Polsce typy moi dziadkowi KSW wmówi, że Carmont to elita UFC hehehe:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.