DREAM GP wagi piórkowej

 

Dowiedzieliśmy się dzisiaj conieco o składzie na DREAM GP wagi piórkowej. Jak narazie nie jest to oficjalna informacja.

Pierwsza runda turnieju odbędzie się 7 marca, podczas gali DREAM 7, w Saitama Super Arena.

Ogłoszeni zawodnicy to: Masakazu Imanari, Wicky Akiyo, Takafumi Otsuka, Kim Jong Won, Shoji Maruyama, Joe Warren, Hiroyuki Takaya, Chase Beebe, Daiki „DJ.taiki” Hata, Hideo Tokoro, Bibiano Fernandes, Micah Miller i Atsushi Yamamoto.

Druga runda GP zapowiadana jest na Maj(gala DREAM 9), a finał na Wrzesień(gala DREAM 11).

Imanari (15-6-1) jest byłym zawodnikiem Pride, oraz DEEP. Wygrał 6 swoich ostatnich walk. 32-letni Masakazu jest byłym mistrzem Cage Rage, oraz DEEP.

Akiyo (9-3-1) jest weteranem organizacji Shooto, będzie to jego debiut 25- letniego zawodnika w organizacji DREAM.

Otsuka (8-3-1) jest weteranem organizacji DEEP, również będzie to jego debiut w DREAM. Wygrał 5 ze swoich ostatnich 6 walk. Przegraną zaliczył z Rafaelem dos Anjosem w UFC w lipcu.

Won (0-0) jest 32-letnim olimpijczykiem z Korei południowej. Jego stylem bazowym jest JUDO. Będzie to jego debiut w formule MMA.

Maruyama (6-4-1), 25 letni zawodnik, który nie wygrał od trzech pojedynków nie wygrał. Będzie to jego drugie podejście do organizacji DREAM. W swoim debiucie w tej organizacji przegrał przez jednogłośną decyzję z Takeshi Yamazaki, na DREAM 3.

Warren (0-0) jest zapaśnikiem olimpijskim, który będzie debiutował w formule MMA. Warren jest mistrzem świata w zapasach z 2007.

Takaya (9-6-1) 31-letni zawodnik, powraca do MMA, po serii dwóch porażek w organizacji WEC. Weteran K-1 Hero’s, jego rekord MMA w ostatnich 6 walkach: 2-4.

Beebe (12-3) były mistrz WEC wagi koguciej.23-letni bardzo ciekawie zapowiadający się zapaśnik, który ma nadzieję powrotu do WEC po turnieju DREAM.

Hata (9-5-3), weteran Pancrase, oraz DEEP. Rekord w ostatnich trzech walkach: 2-0-1.

Hideo Tokoro (21-15-1) jeden z najbardziej doświadczonych zawodników turnieju. Rekord w DREAM: 2-1.

Fernandes (3-2) zawodnik, który wraca po dwóch ciężkich porażkach z dwoma bardzo mocnymi fighterami. Urijahem Faberem i Kid Yamamoto.

Miller (10-2) były zawodnik WEC, jego rekord w ostatnich czterech walkach to 3-1. 21-latek jest młodszym bratem zawodnika UFC – Cole Millera.

Yamamoto (12-5-1) jego rekord w ostatnich siedmiu walkach to 5-2, ale wszystkie jego zwycięstwa były przez decyzję sędziów. Ostatnia jego walka była podczas gali DREAM.6 gdzie wygrał przez decyzję z Tokoro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *