Dream 13 – wyniki

W rozwinięciu.

DREAM Featherweight Championship:
Bibiano Fernandes pok. Joachima Hansena przez niejednogłośną decyzję

Main Card:
Josh Barnett pok. Sialę Siligę przez poddanie (kimura) – rd 1 (4:40)
K.J Noons pok. Andre Amado przez jednogłośną decyzję
Ryo Chonan pok. Andrewsa Nakaharę przez jednogłośną decyzję
Cole Escovedo pok. Yoshiro Maedę przez KO (wysokie kopnięcie) – rd 1 (2:25)
Katsunori Kikuno pok. Kuniyoshi Hironakę przez KO (prawy sierpowy) – rd 1 (1:26)
Ikuhisa Minowa pok. Jimmy’ego Ambriza przez poddanie (klucz na stopę) – rd 2 (2:43)

39 thoughts on “Dream 13 – wyniki

 1. Właśnie skończyła sie pierwsza runda Minowamana i Ambriza

  Początek to próba obalenia Minowamana, który skończył je na plecach. Ambriz do bocznej i próbuje GnP, Minowa oddaje plecy. Minowaman wstaje, ale Ambriz rzuca go z powrotem na matę. Próba trójkąta rękoma w wykonaniu Ambriza.
  Minowaman ponownie oddaje plecy, Ambriz wciąż bije z góry. Znowu Minowa wstaje, znowu Ambriz go obala. Sędzia każe im wstać i daje Minowie żółtą kartkę. Klincz Ambriza, Minowa wydostaje się i trafia lewym, który nadrusza Ambriza. Minowa idzie za ciosem. Obaj idą na wymianę, ale w końcówce Minowa uderza kilkoma low kickami.

  Runda dla Ambriza, zaskakująco dobry pojedynek jak na razie

 2. Minowa drugą rundę zaczyna lewym, potem chce poprawić cąłą serią, ale Ambriz klinczuje i trafia kolanem. W klinczu Ambriz obala rywala i ma półgardę. Minowaman sweepuje i jest w półgardzie. Szybki kneebar, skończony heel hookiem i w swoim stylu minowaman kończy walkę.

 3. Pierwsa runda

  Chonan na początku trafia prawym. Potem atakuje serią, cofa się i zawodnicy wymieniają się kopnięciami. Nakahara kopie na tułów ale Chonan obala go na ziemię. Garda. Nakahara zapina trójkąt, Chonan spokojknie uwalnia się i walka zostaje wznowiona na środku. Próba kimury i gilotyny ze stron Nakahary. Chonan wstaje a rywal próbuje pedalaty. Kilka ciosów Chonana, przejśie do półgardy, przez Chwilę Chonan miał krucyfiks. Chwila w bocznej i powró do półgardy. Sędzia przerywa i daje Nakaharze żółtą kartkę. Potem jeszcze kopnięcie w krocze, dość bolesne i lowk kick Chonana.

  Runda dla Chonana

 4. Runda 2

  Chonan znowu zaczyna lewym. Nakahara kontruje efektownym kopnięciem z wyskoku. Potem przewaga w stójce Nakahary, który punktuje min kolanem. Chonan zalicza efekltowne obalenie i jest w pozycji bocznej. Kilka ciosówm i jest dosiad. Walka przenosi się na środek. Kilka ciosów i łokci na bark przed końcem w wykonaniu CHonana

 5. Jak na razie D.13 niczego sobie. Po za JDS/GG dzisiejsze UFC jak na razie pod względem widowiska konkurować nie może. Ale co tam ja – ja mam skrzywienie na punkcie japońskiego mma i mma na Unified Rules do mnie nie przemawia….

 6. Drugą rundę rozpoczyna latające kolano Didy. Trochę kopnięć Brazila, kilka ciosów Noonsa i nos Amade zaczyna krwawić. Po przyjęciu kombinacji Noonsa Dida wzywa publikę do dopingowania. Do0 końca walki raczej boks, w którym nieznacznie przewodził Noons.
  Stawiam na wygraną Noonsa, bo Dida nie jest japońcem więc może wałka nie być

 7. Na początku trochę kopnięć Bibiano, potem obalenie, ale Hansen wstaje. Następnie klincz, który rozdziela sędzia, następnie krótka wymiana, znowu klincz i Bibiano obala w półgardę. Hansen ponownie wstaje. Wymiana w stójce w której lepszy jest Norweg i kolejne obalenie. Hansen znowu wstaje i walka w stójce, tym razem Bibiano jakby lepszy.
  Runda remisowa wg mnie ze wskazaniem na mistrza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *