Drabinka turnieju wagi lekkiej na KSW 14.

(fot. www.konfrontacja.com)

Z powodów zdrowotnych z udziału w turnieju wycofał się Szwed Per Eklund, a zastąpił go Szkot – Paul Reed (14-6), o którym możecie przeczytać krótkie info:

Dwudziestodziewięcioletni mieszkaniec Bristolu to doświadczony fighter z Wysp Brytyjskich. Walczył – z różnym powodzeniem – na galach: Cage Rage, Ultimate Challenge MMA oraz BAMMA. Jego rekord MMA to czternaście zwycięstw i sześć porażek.
Wszyscy zainteresowani umiejętnościami Reed’a mogą obejrzeć najciekawsze fragmenty jego pojedynków, które dostępne są tutaj.

W środku przybliżenie ostatniego turniejowego zawodnika, którym jest Danny van Bergen.

Tego zawodnika nie trzeba przedstawiać polskim fanom MMA. Jego umiejętności mogliśmy oglądać w 2008 roku, kiedy to na gali KSW Eliminacje II zmierzył się w walce ekstra z Maciejem Górskim. Po dwóch latach powraca do Polski i ponownie zobaczymy go na KSW. Ósmym zawodnikiem turnieju na gali KSW14 w łódzkiej hali „Arena” będzie zawodnik Mike’s Gym Amsterdam, Danny van Bergen.
Holender to bardzo doświadczony zawodnik z siedemnastoma zawodowymi pojedynkami. Jego stylem źródłowym jest kickboxing. Bardzo dobrze kopie, boksuje i świetnie radzi sobie w technikach parterowych. Solidny zawodnik w każdej płaszczyźnie walki. Próbkę umiejętności zawodnika z Holandii można obejrzeć tutaj.

www.konfrontacja.com

2 thoughts on “Drabinka turnieju wagi lekkiej na KSW 14.

  1. No i co to za zawodnicy? „śmietanka” światowego i europejskiego mma jak mówił Kawulski 🙂 Żaden z nich sie nie liczy dlatego KSW 14 bedzie tak słabe jak KSW 13 na którym niestety byłem i mocno sie wynudziłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *