Drabinka turniejowa KSW Extra 2

Aslambek Saidov (7-2) vs Marco Santi (5-3)
Mateusz Strzelczyk (2-0) vs Ruben Crawford (6-1)
Paweł Głębocki (0-0) vs Dominigos Mestre (7-2)
Robert Radomski (5-1) vs Wanderson Silva (5-6)

Prezentujemy drabinkę turniejową gali KSW Extra 2 – President Cup, która już 29 stycznia odbędzie się w Ełku. Przypomnijmy, że zmagania turniejowe po raz pierwszy w historii Federacji KSW odbędą się w kategorii półśredniej, do siedemdziesięciu siedmiu kilogramów.

W pierwszej parze ćwierćfinałowej wystąpi Aslambek Saidov. Przeciwnikiem trenującego w MMA Arrachion Olsztyn zawodnika będzie były Mistrz Europy w muay thai, Włoch Marco Santi.

Drugi ćwierćfinał to walka dwóch młodych, perspektywicznych fighterów z Polski i Niemiec. Podopieczny Krzysztofa Kułaka z klubu Adrenalina Fight Częstochowa, Mateusz Strzelczyk zmierzy się z niemieckim talentem wszechstylowej walki wręcz, z Rubenem Crawford’em.

Również interesująco przedstawiają się pary ćwierćfinałowe po drugiej stronie drabinki turniejowej. Reprezentujący Ełk Paweł Głębocki stanie w szranki z pochodzącym ze Szwecji Domingos Mestre.

W czwartym ćwierćfinale turnieju wystąpi Robert Radomski z Silesian Cage Club Katowice. Polak, podopieczny Tomasza Brondera zmierzy się z trenującym w Portugalii Brazylijczykiem, Wandersonem Silvą z Nobrega Team.

Pary ćwierćfinałowe prezentują się bardzo interesująco. Każdy ma swojego faworyta i wierzy, że to on właśnie zwycięży w tym turnieju. Jak będzie? Okaże się 19 marca na gali KSW15, bo właśnie wtedy odbędzie się finałowa walka tego turnieju.

5 thoughts on “Drabinka turniejowa KSW Extra 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *