Douglas Lima wolałby rewanż o pas niż udział w turnieju wagi półśredniej Bellatora

Bellator

Były mistrz wagi półśredniej Bellatora Douglas Lima przyznał, że turniej Grand Prix wagi półśredniej nie jest dla niego tym czego pragnie w przeciwieństwie do walki rewanżowej o tytuł.

Lima jest byłym dwukrotnym mistrzem wagi półśredniej Bellatora. W ostatniej walce stracił pas mistrza w starciu z Rorym MacDonaldem przegrywając przez jednogłośną decyzję na gali Bellator 192.

„The Phenom” będzie jednym z 10 uczestników turnieju Grand Prix wagi półśredniej Bellatora, który rozpocznie się 29 września na gali Bellator 205 w San Jose w Kalifornii.

W rozmowie z MMAJunkie.com, Lima powiedział, że ​​zamiast udziału w turnieju wolałby stoczyć pojedynek rewanżowy, którego stawką byłby tytuł mistrza:

„Turniej jest dobry – jest duży. Robią wielkie rzeczy w tym turnieju ale to, czego chciałem, to walka o tytuł. Chciałem ponownie walczyć z Rorym MacDonaldem. Po prostu chcę być zajęty walką. Mam nadzieję, że turniej nie przeciąga się tak bardzo, nie trwa to zbyt długo. Chcę po prostu rywalizować, znowu walczyć z Rorym i odzyskać pas.”

Lima na dziesięć pojedynków wygrał osiem i przegrał tylko dwie z Andreyem Koreshkovem i Rorym MacDonaldem w pojedynkach o pas. W tym okresie pokonał m.in. Andreya Koreshkova, Paula Daleya, Lorenza Larkina i Bena Saundersa, a sześć pojedynków z ośmiu zwycięstw zakończył przed czasem.

W turnieju Grand Prix wagi półśredniej Bellatora rywalizować ze sobą będą tacy o to zawodnicy: Rory MacDonald, Douglas Lima, Paul Daley, Lorenz Larkin, Michael Page, Andrey Koreshkov, Jon Fitch, Neiman Gracie, Ed Ruth i Yaroslav Amosov.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *