Dominick Cruz z powrotem na sali treningowej

Na temat dyspozycji Amerykanina wypowiedział się jego kolega z klubu, Michael Chandler.

Dominick Cruz (19-1, 2-0 w UFC, #9 w rankingu) to były mistrz organizacji WEC oraz UFC. Przez kontuzje nie mógł zawalczyć od października 2011r i stracił mistrzowski pas wagi koguciej. Teraz Dominick wreszcie powraca do treningów i przygotowuje się do kolejnej walki. Tak na jego temat wypowiedział się Chandler:

„Dominick powrócił do gymu w tym tygodniu. Nie sparuje w pełni ale robi drille, grappling i inne rzeczy.
Dominick jest wojownikiem. Aby być zdolnym do przejścia tego co on przeszedł, 28-letni facet który ma cały świat w zasięgu rąk i MMA było rzeczą którą robił przez 10 lat, teraz stracił 2 lata i pas. Przejście psychicznie przez to zrobi z niego lepszego człowieka.”

Wiele osób nadal niecierpliwie czeka na powrót Cruza do walk. Czy po powrocie dostałby walkę na „przetarcie” czy od razu walkę o pas? Jak myślicie?

6 thoughts on “Dominick Cruz z powrotem na sali treningowej

  1. Moim zdaniem powinien dostać walkę na przetarcie. Jak chce jakąś ambitną to najlepiej z Faberem. W sumie to nawet bym się nie zdziwił gdyby Faber wygrał, bo jednak tak długa przerwa może znacznie wpłynać na Cruza performance.

  2. Faber imo jest nr 2, wiec jak Cruz chce mieć kolejna walkę o pas to powinien z nim zawalczyć. Jak zawalczy z kimś z miejsc 6-15 to nie wiem czy po takiej walce powinien dostac title shota. No chyba, żeby ją wygrał w jakiś przekonywujący sposób.

  3. Ja też uważam, że Faber to bardzo kiepski wybór „na przetarcie”. Cruz potrzebuje kogoś żeby nabrać pewności i rdze zrzucić.
    Swoją drogą jakby taką walkę Faber wygrał, to kogo mu następnego dać?

  4. Nom niestety :/ a bardzo bym chciał, żeby jeszcze Faber zdobył pas, choć będzie bardzo ciężko. Choć ostatnio faktycznie, walka pozostawiła niesmak, już nie mówiąc o tym, że Faber na przygotowanie miał bardzo mało czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.