Dominick Cruz: Uważam, że Cody Garbrandt pokona T.J. Dillashawa

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były mistrz typuje wygranego dzisiejszej potyczki.

Przedostatnią walką gali UFC 217 będzie pojedynek o pas koguciej pomiędzy Codym Garbrandtem (11-0, 6-0 w UFC) i T.J. Dillashawem (14-3, 10-3 w UFC, #2 w rankingu UFC). Były mistrz dywizji, Dominick Cruz (22-2, 5-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) uważa, że zwycięsko z tej konfrontacji wyjdzie reprezentant Team Alpha Male.

Uważam, że Cody Garbrandt pokona T.J. Dillashawa.

Zdaniem Dominatora, Cody dobrze zna słabości rywala i wie jak to wykorzystać co daje mu przewagę mentalną przed walką.

Myślę tak, ponieważ on jest w głowie TJ’a razem z całym Team Alpha Male. On nie walczy tylko z Codym, gdyby walczył tylko z Codym Dillashaw miał dobre wsparcie i to nie byłoby dla niego takie trudne. Ale on walczy z całym zespołem, który wie o nim wszystko tak, więc oni wiedzą jak zajść mu pod skórę.

Oni wiedzą co powiedzieć żeby go wkurzyć i wyprowadzić z równowagi. Oni wiedzą co powiedzieć przed walką żeby go zdenerwować, oni znają jego słabości, znają jego mocne strony. TJ to wszystko wie i dlatego jest to dla niego takie trudne. Jeśli popatrzymy tylko na umiejętności to TJ ma absolutnie wszystko co potrzebuje by pokonać Cody’ego. Dobrze kopie, dobrze się porusza, ma to wszystko.

Cruz kolejną walkę stoczy podczas UFC 219, jego rywalem będzie Jimmie Rivera (21-1, 5-0 w UFC, #3 w rankingu UFC)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.