Dominick Cruz chce walczyć ze zwycięzcą pojedynku Cody Garbrandt vs. T.J. Dillashaw

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Trener byłego mistrza wagi koguciej o obecnej formie i planach swojego podopiecznego.

Dominick Cruz (22-2, 5-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) ma jeden cel – odzyskanie mistrzowskiego pasa utraconego na UFC 207 po walce z Codym Garbrandtem (11-0, 6-0 w UFC). Trener byłego mistrza, Eric Del Fierro zapewnia, że jedynym, interesującym Dominicka pojedynkiem jest walka ze zwycięzcą boju, do którego dojdzie na UFC 213 – Garbrandt vs. T.J. Dillashaw (14-3, 9-3 w UFC, #2 w rankingu UFC).

Dominick pokonał T.J. Dillashawa gdy miał trochę dolegliwości, ale przegrał z Codym. Dominick wziął tę walkę wiedząc w jakim stanie jest jego ciało. Cody po prostu zawalczył lepiej tamtego wieczoru.

Nie ma terminarzu i nic nie jest wypisane na kamieniu. Dominick chce walczyć z którymkolwiek z tych gości, tym który ma tytuł. Myślę, że Cody wygra, ale musimy poczekać by zobaczyć co się stanie.

Del Fierro zapewnia, że Cruz jest teraz w lepszej formie.

Dominick jest świetny i cały czas trenuje. Jest bardziej dojrzały i lepiej rozumie siebie co pozwala mu lepiej trenować. Jest w dobrej formie i jego najlepsze dni nadejdą.

Cody i Dillashaw są trenerami w 25 edycji show The Ultimate Fighter, ich walka będzie częścią gali UFC 213, która odbędzie się 8 lipca w Las Vegas.

One thought on “Dominick Cruz chce walczyć ze zwycięzcą pojedynku Cody Garbrandt vs. T.J. Dillashaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *