Dominick Cruz będzie bronił tytułu w walce z Codym Garbrandtem na UFC 207

Jim Kemper/Zuffa LLC & Mike Roach/Zuffa LLC/ Getty Images
Jim Kemper/Zuffa LLC & Mike Roach/Zuffa LLC/ Getty Images

O tym, przed kim Dominick Cruz będzie bronił tytułu wagi koguciej mówi się od dawna, ale coraz bardziej prawdopodobne jest, że jego rywalem będzie Cody Garbrandt.

Po zdobyciu tytułu i obronie z Urijah Faberem, Dominick Cruz czeka teraz na kolejny pojedynek, który UFC chce zestawić na końcówkę roku na gali UFC 207. Według @TalkMMA, niepokonany Cody Garbrandt mający pięć stoczonych walk w UFC będzie miał okazję do odebrania tytułu Cruzowi.

Po pokonaniu w maju Thomasa Almeidy, Garbrandt wyzwał do walki Dominicka Cruza i mocno reklamował ten pojedynek w mediach społecznościowych nie szczędząc mistrzowi ostrych słów. Podczas tygodnia medialnego przed UFC 202 na której Garbrandt pokonał Takeyę Mizugakiego, doszło do przepychanki między nim i Dominickiem Cruzem i musiała interweniować ochrona oddzielając dwóch zawodników.

Obaj panowie zgodzili się na pojedynek, ale jak dotąd UFC nie podjęło jeszcze oficjalnej decyzji. @TalkMMA informuje, że walka ta ma się odbyć 30 grudnia na gali UFC 207 na której nieoficjalnie zestawione są pojedynki Daniela Cormiera z Anthonym Johnsonem 2 oraz Fabricio Werduma z Cainem Velasquezem 2.

Obserwując napięcie między Cruzem i Garbrandtem możemy być pewni, że będzie to bardzo ciekawa i emocjonująca walka. Na kogo stawiacie?

4 thoughts on “Dominick Cruz będzie bronił tytułu w walce z Codym Garbrandtem na UFC 207

  1. kris11 nie wiem czy sie zgodzisz ale dla mnie to całe alpha male to porażka.Nie umieli sie dogadać z trenerem Tja a to jeden z najlepszych trenerów na świecie.Dodatkowo kiepska forma Fabera w 2 ostatnich walka,kiepski Mendes.Może sie myle słabo to widze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *