Diego Sanchez wypadł z rozpiski UFC on ESPN 24, nie zawalczy z Donaldem Cerrone

Ronald Martinez/Getty Images

Majowa gala straciła kolejny pojedynek.

Wczoraj informowaliśmy o kontuzji T.J. Dillashawa, która wyeliminowała go z rywalizacji w walce wieczoru UFC on ESPN 24 a teraz z karty walk wypadł także Diego Sanchez (30-13, 19-13 w UFC), który miał zmierzyć się z Donaldem Cerrone (36-15 2 NC, 24-12 1 NC w UFC). Póki co nie znamy powodów wycofania się Diego z rywalizacji, Cerrone pozostaje w rozpisce a organizacja poszukuje dla niego oponenta.

W przeszłości obaj zawodnicy trenowali w klubie Grega Jacksona jednak konflikt między nimi rozpoczął się gdy Sanchez stanął po stronie Mike’a Winkeljohna, który przygotowywał Mike’a Perry’ego do walki z Kowbojem gdy Donald nie trenował już w klubie w Albuquerque.

Cerrone nie zanotował zwycięstwa w pięciu ostatnich pojedynkach. Ostatni raz Donald walczył we wrześniu ubiegłego roku, na UFC Fight Night 178 Amerykanin rywalizował z Niko Pricem. Po mocnym starciu sędziowie wypunktowali remis (ze względu na ujemny punkt Price’a) jednak wynik zmieniono później na no contest.

Sanchez w ostatnich walkach przeplata zwycięstwa z porażkami. W ostatnim występie Diego musiał uznać wyższość Jake’a Matthewsa a wcześniej przez dyskwalifikację rywala wygrał z Michelem Pereirą.

Gala UFC on ESPN 24 odbędzie się 8 maja, jako walkę wieczoru planowane jest starcie Michelle Waterson z Mariną Rodriguez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *