T.J. Dillashaw kontuzjowany, nie zawalczy z Corym Sandhagenem

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Zmiana walki wieczoru gali UFC on ESPN 24.

Niestety opóźni się powrót T.J. Dillashawa (16-4, 12-4 w UFC) do oktagonu, jak poinformował w mediach społecznościowych sam zawodnik, podczas drillów na treningu zderzył się głową z innym zawodnikiem co doprowadziło do rozcięcia jego łuku brwiowego. Znaczące rozcięcie eliminuje Amerykanina z walki zaplanowanej na 8 maja. W walce wieczoru UFC on ESPN 24 przeciwnikiem byłego mistrza kategorii koguciej miał być Cory Sandhagen (14-2, 7-1 w UFC, #2 w rankingu UFC).

Dillashaw nie walczył od czasu odbycie kary zawieszenia za wykrycie w jego organizmie EPO. Ostatni raz T.J. rywalizował w oktagonie jeszcze w styczniu 2019r. kiedy został szybko znokautowany przez Henry’ego Cejudo w walce o pas wagi muszej

Sandhagen jest obecnie na fali dwóch rewelacyjnych zwycięstw, w ostatnich pojedynkach Cory znokautował Marlona Moraesa obrotówka a później potrzebował 28 sekund by odprawił Frankie Edgara latającym kolanem.

Obecnie trwają prace nad zestawieniem, które ma być nową walką wieczoru. Według jeszcze nieoficjalnych informacji ostatnim starciem gali ma być pojedynek Michelle Waterson (18-8, 6-4 w UFC, #9 w rankingu UFC) z Mariną Rodriguez (13-1-2, 3-1-2 w UFC, #6 w rankingu UFC).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *