Diego Sanchez odpowiedział na kolejne wyzwanie ze strony Demiana Mai

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC Demian Maia ma zamiar stoczyć swoją ostatnią walkę w karierze MMA i chce się w niej zmierzyć z Diego Sanchezem, który również chce tej walki.

Demian Maia napisał w ciągu ostatnich tygodni kilka pełnych szacunku wpisów w mediach społecznościowych w których rzucił wyzwanie Diego Sanchezowi. Ostatni wpis na Twitterze ukazał się w niedzielę.

„Tak, Diego Sanchez! Zróbmy to.”

Nie minęło dużo czasu, zanim Sanchez odpowiedział na to wezwanie od Mai. Zaproponował walkę z Brazylijczykiem na proponowanej przez Dana White’a gali, która ma być zorganizowana na UFC Fight Island – tajemniczej wyspie, na której mają się odbywać walki z udziałem zawodników z różnych części świata.

„Wszyscy jesteśmy podekscytowani, że wrócimy do naszej normalności!!!! Demian Maia, Dana White, UFC, fight island?”

Demian Maia ostatni raz walczył w marcu, w pojedynku co-main event na gali UFC Brasilia, która odbyła się bez publiczności. Na tej karcie, która była ostatnią galą UFC przed kryzysem spowodowanym pandemią koronawirusa, Maia został znokautowany przez swojego rodaka i specjalistę od poddań Gilberta Burnsa. Przegrana ta była poprzedzona zwycięstwami nad Lymanem Good’em, Anthonym Rocco Martinem oraz byłym mistrzem ONE Championship i Bellatora Benem Askrenem.

Diego Sanchez natomiast ostatnio walczył na UFC Rio Rancho na początku tego roku, kiedy to wygrał walkę z Michelem Pereirą przez dyskwalifikację po tym, jak w późnej fazie walki został uderzony nielegalnym kolanem. Ten kontrowersyjny pojedynek został poprzedzony przegraną walką przez decyzję z Michaelem Chiesa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *