Diego Sanchez o swoim upadku po walce z BJ Pennem

(foto: sherdog.com)

Pamiętacie jeszcze walkę Diego Sancheza z BJ Pennem w wadzę lekkiej, która odbyła się na UFC 107, 12 grudnia 2009? Tak, zdjęcie powyżej to twarz Diego Sancheza właśnie z tego pojedynku. Diego został totalnie zdominowany przez Penna i najwyraźniej ta przegrana zabrała mu coś więcej niż lepszą wypłatę i szansę na pas mistrzowski. Zobaczcie sami.

Totalnie straciłem kontrolę nad wszystkim. Dostałem największą wypłatę w życiu, ale byłem przygnębiony porażką. Marzyłem o tym żeby zostać mistrzem świata i wciąż o tym marzę. Miałem to na wyciągnięcie ręki, ale przegrałem, w dodatku w tak brutalny sposób, przez to rozcięcie. Byłem obity i załamany… Pozwoliłem pewnej osobie zająć się moimi finansami i innymi rzeczami. Ufałem tej osobie i uważałem ją za bliskiego przyjaciela. Wyszło na to, że ten ktoś wykiwał mnie na170,000 dolarów. Oszukał mnie… Zatraciłem się i wciągnęło mnie życie pełne grzechu. Zacząłem palić marihuanę, piłem i imprezowałem. Robienie tych wszystkich rzeczy naprawdę oddaliło mnie od mojego potencjału.

Czy Sanchez zdoła jeszcze powrócić do szczytu formy, zarówno fizycznej jak i psychicznej? Miejmy nadzieję. Prawdę mówiąc zostało mu niewiele czasu, ponieważ już w we wrześniu, na gali UFC 135, zmierzy się on z Mattem Hughesem, który na pewno nie podda się bez walki.

4 thoughts on “Diego Sanchez o swoim upadku po walce z BJ Pennem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *